Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
21 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Yıllar ne çabuk geçmiş-SupersatForum Nostalji

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yıllar aynen ne çabuk geçmiş, 2007 de üye olmuştum, o zaman elimde Sunny Marka Uydu alıcısı vardı(halen tıkırında ) . kanal şifrelerini manuel olarak kırıp maç izliyorduk, hele ATV nin şifresini kırmak için baya uğraşmıştım. site birden aklıma geldi baktım halen hesabım duruyor. bir ara girdiğimde hata üzerine hata alıyordum ama düzeltilmiş. Aslında nicklerimizin üzerine Fosil yazılsa iyi olur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ozaman 2007 de yazilimlari biz veriyorduk.sunny auto yazilimlari degilmi.multi auto vs yapmasi icin oto guncellemede supersatforum yazardı uydu sitesi olarak fazla site kalmadı artık biz halen buradayiz bekleriz eski uyeleri gormek nostalji gibi geldi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sene 2005 sonu veya 2006 başı..emuda açılan dijitürk hergün cryptoworks *** değiştiriyor..uydukurdundan keyleri alıyorum..birgün gezinirken süpersatı keşfettim..sonrasında sabah yataktan kalkınca ilk iş sık kullanılanların 1 numarası süpersatta yeni *** çıktımı diye bakınmak..yoksa 2 numaradaki uydukurdunu ziyaret..iki forumdan birine muhakkak düşüyordu..sanırım ikisi arasında tatlıda bir rekabet vardı..olmasıda gayet doğal..o dönem forumların sitelerin atmosferi nedeniyle tadı ve zevki bir başkaydı..türkeyforum gibi katı kurallar yoktu,daha özgür ağırlığı vardı bu iki forumun..şuan telegram grublar harici tek ziyaret edip uğradığım forum burası..bunda 2006 dan beri buraya binlerce kez girmemin ve alışkanlığında büyük payı var..inşallah daha uzun yıllar gireceğim bir forum olarak süpersat kalmaya devam eder...bu sitenin yaşaması ve devamlılığı için emeği geçen tüm yönetici arkadaşlara selamlar..
    Konu hüseyin tarafından (11-09-2022 Saat 02:29 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Selam, Yıllar gerçekden su gibi geçmiş, amatörce analoğ yayınların olduğu dönemde 1 çanakla başladığım uydu serüvenim 4 çanakla devam ettim, baktım çatılarda çanak kablo dayzekler sorun olmaya başladı 1,50 kollu motor parabol saç çanak sünnetli LNB tek çanağa düşürdüm... o yıllarda sinyal bulucu ayarlayıcı yokdu , çanakları uydu konumuna göre 37 ekran tv receivera bakıp ayarlıyordum, Emunun populer olduğu yıllarda bu işden yazılım veya manuel K E Y veya kendi hazırladığım motorlu kanal listemi atarak bir çok kişi gibi bende ekmek yedim. Bazı forumlarda emek verdiğim için Admin Co Admin Süper mod görevlerinde bulundum, Forumculuk emek özveri ve bir o kadar da masraflı bir hobi olduğunu gördüm, zaman zaman rakip forumların siber saldırısı yada forumların açıklarını arayıp hack yapan karektersiz kişilerin olabileceğini üzülerek tanık oldum, Gün geldi ben ve arkadaşlarımın emek verdiğin site yedek alınmasına fırsat verilmeden çöktü, Forumculuk gece gündüz emek versende bir gün fikir ayrılıklarından ayrılma kararı aldığınızda size sevgi saygı ağbi diye hitap edenlerle menfaat bittiğinde unutulmaya mahkumsunuz bu iş güzel olduğu kadar stresli bir o kadarda nankör ama masraflı bir hobi olarak anılarımda kaldı, Yetki sahibi olduğumuz için bir çok kişi yabancı forumlarda ki gibi rahat hareket edemeyip küfür hakaret veya virüslü dosya veya yanlış yazılım vererek insanları mağdur olmasına sebep verdikleri içinbazı iyi aile çocuklarını BANLAMA ŞUTLAMA yapmak zorunda kaldığım için bir çok düşman sahibide oldum. Şimdi geçmişe şöyle baktığımda Turkey forum uydukurdu Tdw bir çok forum eski populer olduğu yıllar geldi geçti, o yıllardan eser kalmadı.

Son söz bu işden ne anladın derlerse? İNSANLARIN İŞİNİ GÖRDÜĞÜN SÜRECE YADA ONLARIN İŞİNE YARADIĞIN SÜRECE İYİ BİR İNSANSIN...Menfaatin bittiğinde de unutulmaya her zaman mahkumsun, selamlar, saygılar dostlarım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

güzel yıllar güzel günler di çıkan emu yazılımlarını yükler veya manuel *** giredik tadı bir başkaydı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Oyle bir geçer zamanki.. Acı tatlı bir sürü günler geçirdik .Bu süre zarfında Anne ve Babamı kaybettim. Ama yine hayat devam ediyor . Yaşam bana yeni bir fidan verdi..Torunum oldu Yaş elliyi devirdi ...60s doğru gidiyoruz... SüpersatForum ile Bir Aile gibi olduk.Tüm Forumdaşlarıma Saygılar Selamlar...
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı stjhons Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yıllar aynen ne çabuk geçmiş, 2007 de üye olmuştum, o zaman elimde Sunny Marka Uydu alıcısı vardı(halen tıkırında ) . kanal şifrelerini manuel olarak kırıp maç izliyorduk, hele ATV nin şifresini kırmak için baya uğraşmıştım. site birden aklıma geldi baktım halen hesabım duruyor. bir ara girdiğimde hata üzerine hata alıyordum ama düzeltilmiş. Aslında nicklerimizin üzerine Fosil yazılsa iyi olur
    ATV değildi o kanal KANAL 1 di maçları yayınlayan biss giren kanal atv nin kardeş kanalıydı bir dönem ciner grubuna aitti
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Forumlar yerine telegram,facebook,instagram,twitter tarzı seyler geldi .

Uydunun yerinede dijital icerik netflix vs ve iptv geldi insanlıkın her gün huyları degisiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Creed Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Forumlar yerine telegram,facebook,instagram,twitter tarzı seyler geldi .

Uydunun yerinede dijital icerik netflix vs ve iptv geldi insanlıkın her gün huyları degisiyor
    PC den her türlü yayını izlesekde uydu cihazına eklenen uydu kanalları veya İPTV yayınları izlemek patladığında yenisi aramak ayrı bir heyacan ayrı bir merak...Dünya kumandayla elinizin altında.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ygurbuz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    PC den her türlü yayını izlesekde uydu cihazına eklenen uydu kanalları veya İPTV yayınları izlemek patladığında yenisi aramak ayrı bir heyacan ayrı bir merak...Dünya kumandayla elinizin altında.
    Aynen müdürum devir iptv devri yeni kanal bulmak ozel iptv kanallarını takip etmek benimde hosuma gidiyor

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri