Sayfa 1/3 123 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: İPTV Dosyalarındaki Kanalları Sıralama Programı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arrow 130 İPTV Dosyalarındaki Kanalları Sıralama Programı

İPTV Dosyalarındaki Kanalları Sıralama Programı

C-M3U editor'u kullanabilirsiniz, ya da Excel dosya ile tablo olusturabilirsiniz bu sayfadaki formul ile :
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

C-M3U EDİTÖR PROGRAMI

2. ** Gizli İçerik: Bu gizli içeriği görmek için supersatforumdaki mesaj sayınız 1 veya daha fazla olmalıdır.
  3. Konu Simba tarafından (10-10-2021 Saat 11:51 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ustad mesajını konu yaptım gerekli içerikide az duzenledim verdigin bilgi o konuda kaybolup gider buradan destegi sen verirsin kolay gelsin programı deneycegim peki programda dosyada olan kanalların calısıp calısmadıgı bilgisi veriyormu acaba iptv listesinde mesela kanal offline durumunda diyelim bu program kırmızı vs ile gostermiş resimde gorunuyor o bilgiyide veriyormu acaba sadece sıralamamı
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Selam, cm3u editor linkleri check ediyor.
    Excel tablo ise grouplari filtreleyebilir. Iyi gunler Simba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kekeo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Selam, cm3u editor linkleri check ediyor.
    Excel tablo ise grouplari filtreleyebilir. Iyi gunler Simba
    Evet gördüm peki linkleri tek tek veya tik koyarak check edince kanal online mi değilmi bunu belirtiyor toplu halde check etme durumu varmı peki? Ayrıca save as yapınca benim verdigim katagorili listeyi düz mantık yapıyor katagorisiz hale getirdi bunun için bir ayarlar mevcutmu bilgi verirsen iyi olur bende acemiyim bu programda
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Valla o programi tam hakim degilim ama kanallarin hepsini secmek icin bir kerede klavye ile CTRL ve A tusuna basmak yeterli ( Select All yapar).

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kekeo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Valla o programi tam hakim degilim ama kanallarin hepsini secmek icin bir kerede klavye ile CTRL ve A tusuna basmak yeterli ( Select All yapar).
    O sekil full sectim ama 79 ile baslayan kanalları UNKOWN gösteriyor demekki m3u8 kodu olmayınca sonunda unkown gösteriyor.Gruplastırma olayını çözemedim ama biraz karıştırayım bakalım birşey cıkacakmı üstad
    Konu Simba tarafından (10-10-2021 Saat 12:42 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yararlı bir konu tesekkurler kekeo hocam
    Şu an simbanin verdigi listeye baktim online calışan okanal sayisi yuzde 97 lerde gercekten tebrikler
    Konu Editor tarafından (10-10-2021 Saat 12:55 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tteeşekkkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba. Şimdi uygulamaya baktım. Gruplama kısmının gözükmesi için kaynak dosyada; örneğin (group="Türkiye") yerine (group-title="Türkiye") yazmak gerekiyor. Yine logo için de "logo" yerine "tvg-logo" yazmak gerekiyor. Böyle yapınca editör grupları ve logoları listeliyor. Henüz TV'de denemedim. Sorun çıkarmazsa bağlantıların kontrolü ve toplu sıralama/düzenleme için çok güzel bir araç.
    Konu jeanka tarafından (13-10-2021 Saat 22:56 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sadece smart tv dosyalarını görür diğerlerini görmez.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri