Lösev
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Diyanet'ten Teravih Namazı Açıklaması

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Diyanet'ten Teravih Namazı Açıklaması

Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, teravih namazlarının evde kılınmasına karar verildiğini açıkladı.
    Diyanet İşleri Başkanı Erbaş, "Yaptığımız istişareler neticesinde teravih namazını camilerde değil evlerimizde kılmanın uygun olduğuna karar verdik.

Şayet bu süreçte salgının seyrine göre camilerimizde teravih namazı kılabilme imkanı olursa bunun da kararını alıp milletimizle paylaşırız." açıklamasında bulundu.

Bakan Erbaş aynı zamanda aşı hakkında "Din İşleri Yüksek Kurulumuzun da açıkladığı gibi gerektiğinde oruçluyken aşı olmakta bir sakınca yoktur ve bu durum orucu bozmaz." dedi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

açıklanan önlemler şöyle değil mi hafta sonu yasak ve hafta boyunca akşam 21.00 - 5.00 arası saatleri de yasak ee bu teravih namazı 20.00 de başlamayacağına göre doğal olarak kılınamayacak camide, ama bu şekilde açıklamadılar, tam tersi pandemi bu durumda olmasına rağmen kılınacağı açıklandı, ama sonra nasıl olduysa geri adım atıldı , her iki açıklamada ülke de ne kadar cahil odluğunu gösteriyor, ülkenin ne duruma geldiğini gösteriyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı şimşek59 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    açıklanan önlemler şöyle değil mi hafta sonu yasak ve hafta boyunca akşam 21.00 - 5.00 arası saatleri de yasak ee bu teravih namazı 20.00 de başlamayacağına göre doğal olarak kılınamayacak camide, ama bu şekilde açıklamadılar, tam tersi pandemi bu durumda olmasına rağmen kılınacağı açıklandı, ama sonra nasıl olduysa geri adım atıldı , her iki açıklamada ülke de ne kadar cahil odluğunu gösteriyor, ülkenin ne duruma geldiğini gösteriyor
    Pandemi yonetim sureci bastan asagiya yanlis yonetiliyor zaten.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri