Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Android Telefonlarınız için 5 Süper Canlı Duvar Kağıdı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Android Telefonlarınız için 5 Süper Canlı Duvar Kağıdı

Android Telefonlarınız için 5 Süper Canlı Duvar Kağıdı.

Bir dosyanın boyutu büyük olduğu için foruma ekleyemedim hepsini uplod linkinde bulabilirsiniz.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Samsung monte 5620 adroid islemcimidir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı soner_35 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Samsung monte 5620 adroid islemcimidir

Android işlemci değil işletim sistemidir. Monte Standart java tabanlı işletim sistemi kullanıyor.
    next ye 2000 cx super plus usb
    By realraven :sunglasses2:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eklediğim programlar android işletim sistemli telefonlar içindir. Başka bir telefona yüklemeye yada kurmayı denemeyin. aksi halde oluşacak sorunlardan ne ben nede süpersatforum sorumlu olmayacaktır.sorumluluk kabul etmiyorum.
    Android işletim sistemi için dosya program apk. uzantısıdır her apk uzantılı program her telefona yüklenmemektedir. ben genel olarak orjinal romlarda çalışacak her telefonda sorunsuz olarak çalışacak programları paylaşacağım.
    bazı programlar root işlemi istemektedir root telefonun işletim sistemini kısaca kırarak izn verilmeyen 3. parti yazılımları telefona kurmak için yapılan bir anlamda kırma işlemidir risklidir , tecrübe ve cesaret gerektiren bir işlemdir yanlış yapılınca telefonlarda kalıcı hasarlar oluşturabilmktedir vede telefonun geri dönüşümü olmamaktadır forumda root gerektiren programlar paylaşınca bu uyarıyıda yapacam .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri