Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
36 sonuçtan 31 ile 36 arası

Konu: REDLİNE TWİN DONGLE İÇİN TÜM Bilgiler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rselturk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Zedmcluger,sayın arkadaşım eger paylaşım chipinin süresi dolmuşsa,data alması kanal açması için yeterli olmaz.Değil 2 ay öncesi,bir gün önce bile açıyor olsa,süresi dolduğunda yayın almaz oluyor.Öncelikle serviste kontrol ettir,olmazsa chipi yeniletmek zorundasın.Esen kal!...
    şu gelişmiş ayarlar içindeki satsharing code yazan yerdeki 0908 le başlayan codeler ne br 1000 x fta usb cihaz o codeleri yzsığımda cihazı öyle deneyeceğim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Forum da bÖyleŞeylerİn paylaŞilmasi bence Çok gÜzel arkadaŞlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı zedmcluger Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    şu gelişmiş ayarlar içindeki satsharing code yazan yerdeki 0908 le başlayan codeler ne br 1000 x fta usb cihaz o codeleri yzsığımda cihazı öyle deneyeceğim
    Dost mesajını çok geç gördüm,özür dilerim.Senin cihazdaki Codecleri bilmiyorum:Benim CS100XT'te satsharing'i Ok demek yetiyor.Cihazı olan bir dost mutlaka yanıtlar.Bu kadar geç görüp,geç yanıtladığım için tekrar özür dostum.Esenlikler dilerim!.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yenı yazılım o*** hellasat

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Redline twin cihazlarda uydudan Kanallar Hizmette mi ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

thank youuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri