Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Sansuİ Tek Çİzgİ Hatasi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sansuİ Tek Çİzgİ Hatasi

Ustalar..sansui 6000 getirdi bir müşterim,cihaz açılıp tek çizgi oluyor önce yazılımla düzeltmek istedim fakat bilgisayarda'' (ERROR)DOWNLOAD'' DİYE BİR YAZI ÇIKIYOR HER SEFERİNDE (ne *** nede kanal hiç bi şey yüklenmiyor her seferinde error download yazıyor),sonra flashı söküp yükledim yine tek çizgi oldu flasha beş ayrı dump yükledim fakat tek çizgi düzelmedi (flash değişti)......arıza bu,böyle bi arıza ile karşılaşan oldumu acaba....kolay gelsin

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ateşelektronik Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ustalar..sansui 6000 getirdi bir müşterim,cihaz açılıp tek çizgi oluyor önce yazılımla düzeltmek istedim fakat bilgisayarda'' (ERROR)DOWNLOAD'' DİYE BİR YAZI ÇIKIYOR HER SEFERİNDE (ne *** nede kanal hiç bi şey yüklenmiyor her seferinde error download yazıyor),sonra flashı söküp yükledim yine tek çizgi oldu flasha beş ayrı dump yükledim fakat tek çizgi düzelmedi (flash değişti)......arıza bu,böyle bi arıza ile karşılaşan oldumu acaba....kolay gelsin
    beslemede kondansitörleri yenile

Kullanıcı Bilgi Menüsü

deneyecem..sağol

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ertex74 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    beslemede kondansitörleri yenile
    kondansatörlerden değil...işlemcininde lehimlerini yeniledim yine yok...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

abisi muhtemelen flash gitmiş yazılım yükleme hatası

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım aynı cihazdan bendede var büyük bir ihtimal flaşı 1 mb ve ona 2 mb yazılım yüklemişler. flaşın tekrar dan progranlanması lazım. bunu jtak ile yapabilirsin. fakat entegreli devre ile yapman gerekiyor. ben normal direnşler ile denedim olmadı yazmış gibi gösterdi ondan sonra bir daha cihazile pc bağlantı kuramadı. entegreli devre ile yükledim düzeldi. kolay gelsin. jtak bölümüne bakarsan bilgi bulabilirsin.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

TEŞEKÜÜRLER

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri