Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: yazılım için yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart yazılım için yardım

slm arkadaşlar bende golmaster 9400 cı var fakat ben sunny yada kaon yazılımı atmak istiyorum nasıl atabilirim yardıncı olurmusunuz gerekli olan yazılım pup dosyasını indirdim faka hangi yazılımın benim cihaza uygun olduğunu nasıl anlıcam hangi numaraya göre indirme yapcam şimdiden teşşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Atamazsınız Yazılımlar ve içindeki donanımlar farklı
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bibiriyle uyumlu cihazlar listesine bak orada bulursan olur yoksa olmaz sakın deneme cihazın yanar kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı bitirim26 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    slm arkadaşlar bende golmaster 9400 cı var fakat ben sunny yada kaon yazılımı atmak istiyorum nasıl atabilirim yardıncı olurmusunuz gerekli olan yazılım pup dosyasını indirdim faka hangi yazılımın benim cihaza uygun olduğunu nasıl anlıcam hangi numaraya göre indirme yapcam şimdiden teşşekkür ederim
    goldmaster 9400cı cihaza o seriden başka yazılım atamazsın 0 seri goldmaster 55000 ile aynıdır başka yazılım kesinlikle deneme cihazına zarar verirsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben herhangi bir cihaza nasıl yazılım atabilirim yazılım indiriyorum fakat yüklemiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı emirhanxxl Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben herhangi bir cihaza nasıl yazılım atabilirim yazılım indiriyorum fakat yüklemiyor
    Hangi cihaza yazılım atacaksınız arkadaşım bu husus önemli..?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bir uyducutya gotur en iyisi karıstırma

Kullanıcı Bilgi Menüsü

burası uyducu degilmi

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri