Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: CD Çalara MP3 aparatı bağlamak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 24 CD Çalara MP3 aparatı bağlamak

Arkadaşlar iyi günler dilerim. Sorunum CD çalarım track ları tanıyıp ve sadece orjinal CD leri çalıyor. MP3 için aşağıdaki linkler çözümmüş galiba bilgisi olan varsa lütfen yol gösterin.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    linklerindekilerine benzer veya onlardan biri olabilir ama OPEL Corsa 2001 uyumlu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart güncel

güncel

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arabadaki müzik çalar sanırım sadece audio cd okuyor. ya ben şu firmaların bazı tutumlarına şaşıyorum, yeni araba alırsın. içindeki cd çalar audio. çok afferdesiniz. ama b...tan iş yapıyorlar. herkes gider mersine. bazıları gider tersine aynen böyle. Neyse bendede aynı sorun var. nasıl hallettim sana yazıyım. şimdi bak. her yakacağın audio cd'de en çok 10/11 şarkı yakaıp dinleyebilirsin, ama cdleri yakacağın zaman yakma hızını düşür. hızlı yazarsan. cd okuyucun cd'yi okumaz. şimdi ikinci çözüme gelelim. çakmak yerine harici radyo vericili bir mp3 alabilirsin, ucuzuda var pahalısıda, kartlı kullanabilirsin. yada istersen flashdisk ilede kullanabilirsin. ama arabayla çok dolaşıyorsan boş bir frekans bulup ona ayarlaman gerek. zira hemen hemen bütün frekanslar dolu bazen radyo karışabilir bilgin olsun ben sorunumu bu şekilde hallettim.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İyi Bi Buluş

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri