Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Windows 8 yükselişe geçti

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon2 Windows 8 yükselişe geçti

2012 yılı Aralık ayında Net Applications istatistiklerine göre %1.6 olan Windows 8 kullanım oranı, tahmin edildiği gibi Ocak ayına gelindiğinde ufak bir yükseliş kaydetti.
    16 ocak itibariyle %2.25’e yükselen Windows 8 kullanım oranı, Mac OS 10.8’e bir adım daha yaklaşmış oldu. Yılbaşı alışverişlerinin ve Ocak sonunda Windows 8 fiyatlarının katlanacak olmasının etkisiyle görülen bu artış, Windows 8’in pazar payını %2.43’e yükseltti.
    Son rakamlara pazarının lideri ve uzun bir dönem lider olamaya devam edecek gibi görünen Windows 7 %45.35, yılların eskitemediği efsane Windows XP %38.71, Windows Vista ise %5.06 paya sahip oldu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

win8 pro kullanmaktayım gayette memnunum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yalcinticaret Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    win8 pro kullanmaktayım gayette memnunum

Yeni aldığım laptopta WİNDOWS 8 Single Language yüklü. Güzel ama Single Language ne demek onu anlamadım. Masaüstü pc Windows 8 Pro kurmuştum babam sevmedi 7 ye geri dönmüştüm.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yeni aldığım laptopta WİNDOWS 8 Single Language yüklü. Güzel ama Single Language ne demek onu anlamadım. Masaüstü pc Windows 8 Pro kurmuştum babam sevmedi 7 ye geri dönmüştüm.
    Single Language sadece tek dil demek henüz kullanmadığım için bilmiyorum ..Farklı dil seçenekleri varmı.???
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hilmi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Single Language sadece tek dil demek henüz kullanmadığım için bilmiyorum ..Farklı dil seçenekleri varmı.???

Vallaha abi laptopu aldığımda ilk kurulumu yaparkan tam 5 tane dil seçeneği çıktı karşıma. İlk sıradada Türkçe dil paketi vardı. Bunun cd side yok recovery diye benim göremediğim disk alanı var herşey onda kayıtlı driverler falan.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

win8 pro + start8 diye program kurdum başlat menüsü aynen win7 temasında kullanmaya devam istersen win8 metro ekranına geçiş yapıyorsun istersen yan kısayol barları iptal ediyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Acaba Single Language'den pro'ya geçilebiliyormu..???
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri