Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: next 2000X CI plus yazılım (sinyal yok) acil yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart next 2000X CI plus yazılım (sinyal yok) acil yardım

Arkadaşlar,

cihazım 2000X CI PLUS

Yazılım vers. INF613b090706 m0655535
    cihaz vers. YKME00070405jmfb
    yükleyici 02.0i (YK)

Eski yazılım INF601b070505 idi.. Dün akşam yukarıdaki yazılımı attım. Ama şimdi sinyal(kalite 10'da) alamıyorum. Diğer next 2000X CI PLUS ile ayarları kontrol attim. Otomatik tarama bölümünde "skew" bölümünü göremedim. Diğer her türlü ayar aynı... Acaba nerede hata yaptım... acil yardımcı olumusunuz... Kafayı yiyecem....

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı jupiterli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar,

cihazım 2000X CI PLUS

Yazılım vers. INF613b090706 m0655535
    cihaz vers. YKME00070405jmfb
    yükleyici 02.0i (YK)

Eski yazılım INF601b070505 idi.. Dün akşam yukarıdaki yazılımı attım. Ama şimdi sinyal(kalite 10'da) alamıyorum. Diğer next 2000X CI PLUS ile ayarları kontrol attim. Otomatik tarama bölümünde "skew" bölümünü göremedim. Diğer her türlü ayar aynı... Acaba nerede hata yaptım... acil yardımcı olumusunuz... Kafayı yiyecem....

teşekkürler
    Çihazınıza reset atın yeniden uyduları ekleyip kanal araması yaptırın.Yine sinyal gelmiyorsa çihazınıza bu yazılımı çihazınızı CH + tuşuna baksarak açın 0030 yazınca yükleme proğramından hiç bir yere basmadan ampulden yazılımı yükleme yapınız.Yükleme yaptıkdan sonra uydu ayarlarını yapıp çihazına aynı linkdeki softçamı yükleyiniz.Bu yazılımı kendim yükledim çalışıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sn. Adakoğlu,

Dediklerinizi yaptım. Ama uydu seçimi yaptığım zaman "otomatik arama" bölümünde "skew" bölümü yok... Acaba sorun burda mı ? Ayrıca yazılım yükleme işini aynen dediğiniz gibi yaptım... Ama softcam yüklemedim.

sinyal seviyesi 30-35 arası
    kalite 10 sabit duruyor ve arama yaptırdığım zaman "sinyal yok" uyarısı veriyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yardım eden yokmu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı jupiterli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yardım eden yokmu
    Cihazını çalışan bir anten sisteminde deneyiniz.Çihazınızın anten Diseg bağlantılarında hata olabilir.Çihazınızda yazılımdan kaynaklanan hata gözükmüyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart nexst 2000 cx super

power yeşil ışık yanık kalıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

YE-2000X CI PLUS INF615e
    YE- 2000X CI PLUS INF615f yazıllımlardan bırınnı yukle

beslemede 400 v 82 uf kondostorunnu deştir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sağol

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri