iyi akşamla dün geceden beri uğraşıyorum hersitede bişe yazılı nerden baksan 8 sene önce gold master SAT-30300 Sky cihazı nı aldım ve ne yazılım ne bişe yaptırmadım alındığı ğün deki ğibi duruyor apartmanda uydu sistemi var herkezin kanalları çekerken benim televizyon çekmiyo internete baktım meğer türksat 1C DEN TÜRKSAT 3 AYA ĞEÇİLMİŞ BEN YAPMADIM HERKEZ FARKLI MODELE ĞÖRE ANLATIYO BENİM CİHAZDA O DENİLEN ŞEYLERİN ĞİRİŞ YERLERİ YOK YADA BEN BULAMIYORUM DİSEC AYARI FİLAN LAN AYARI ĞİBİ DEDİKLERİ ŞEYLERİ ĞİRÇEK YER BENMİ BULAMADIM NASIL YAPMALIYIM SONRA BİRAZ DAHA ARAŞTIRDIM ***LER EMULAR FİLAN DİYO MİLLET KAFAM CORBA OLDU YARDIMINI RİCA EDİYORUM TABİ ŞUAN Bİ SORUN DAHA VAR HERŞEYİ SİLDİM HİÇ BİR KANL ÇEKMİYOR ANNEM BABAM YAŞLI İNSANLAR TELEVİZYONUDA BOZDUN OLDUK ZATEN BELLİ KANALI ÇEKİYOR BELLİ KANALLARIDA ÇEKMİYORDU BİRİSİ BANA SAT 30300 OLAN MODELİN NASIL TÜRKSAT 3 A ĞEÇİLÇEĞİNİ ANLATABİLİRMİ VE DAHA SONRAKİ ZAMANLARDA UYDU ALICISI İÇİN YAPMAM ĞEREKEN BAŞKA BİRŞETY VARMI BİLĞİ VERİRSE SEVİNİRİM