Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Leptop Hastanesi (Notebook-Netbook) Arızaları Soru Ve Cevapları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Leptop Hastanesi (Notebook-Netbook) Arızaları Soru Ve Cevapları

MERHABA arkadaşlar netbook-notebook arızalarınızı yazın burdan yardımcı olalım gerekirse servisimde müdahale edelim.....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm ben de bir adet macbook var ama windows 7 de yüklemek istiyorum deniyorum hata alıyorum internetteki resimli videolu anlatımlara bakarak yapıyorum olmuyor macte windows diski oluşturup bölmüyor ve bir sorunda mac ayrıca disk ultity ile de bölme işlemini denedim oda olmadı hata verdi.

benimki mac pro değil air olduğunuda bilmiyorum ama sadece macbook yazıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hocam gerçekten takdir ettim konun sabitlendi umarım uye arkadaşlarımıza yardımcı olursun ve hayır duası alırsın teşekkurler tekrardan
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Netbook-notbook

Alıntı k_huso Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    MERHABA arkadaşlar netbook-notebook arızalarınızı yazın burdan yardımcı olalım gerekirse servisimde müdahale edelim.....
    K-Huso kardeşim yeni bölüm hayırlı olsun. Engin tecrübelerinle hepimize yararlı olacağından eminim. Bu arada servisinede hayırlı işler,bol kazançlar dilerim. Şimdiden katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Selamlar..
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

Sanmaki Zalım olanlardan Bir Gün Hesap Sorulmaz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hocam casper h 36 var restart atınca kendı ekranı calısmıyor ama vga cıkısına göruntu gelıyor burda kucuk bır servıs var ınceledı actı soktu taktı chıpset sorunsuz ekran sorunsuz baglantılar sorunsuz guncel drıver yuklu wındows 7 home premun yuklu 64 bıt servis anakart olmus dedı

reset atmadıgın surece kendı ekranı calısıyo sorun yok sızce durum ne olabılır anakrtının cok pahalı oldgunu soyledı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı martiin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hocam casper h 36 var restart atınca kendı ekranı calısmıyor ama vga cıkısına göruntu gelıyor burda kucuk bır servıs var ınceledı actı soktu taktı chıpset sorunsuz ekran sorunsuz baglantılar sorunsuz guncel drıver yuklu wındows 7 home premun yuklu 64 bıt servis anakart olmus dedı

reset atmadıgın surece kendı ekranı calısıyo sorun yok sızce durum ne olabılır anakrtının cok pahalı oldgunu soyledı
    öncelikle casper h36 modellerin hem ekran kartlı hemde ekran kartsız modelleri var on-board dediğimiz sizin ekran kartınız varsa modelini bilmem gerekiyor....
    bide bilgisayarınız daha önce chipset müdahalesi yada aşırı bakımsızlıktan dolayı bi zaman sonra kapanma meydana gelmişmiydi...??
    ama bahsettiğiniz sorun tahminen bakmadan ölçmeden biçmeden olmaz da daha önce buna yakın bi arızayla karşılaştım chipset in alt tarafındaki kondansatörlerdeki değer değişikliği yada açık devre olabilir die düşünüyorum....
    Konu k_huso tarafından (16-06-2013 Saat 11:47 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı UyducuKenan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    slm ben de bir adet macbook var ama windows 7 de yüklemek istiyorum deniyorum hata alıyorum internetteki resimli videolu anlatımlara bakarak yapıyorum olmuyor macte windows diski oluşturup bölmüyor ve bir sorunda mac ayrıca disk ultity ile de bölme işlemini denedim oda olmadı hata verdi.

benimki mac pro değil air olduğunuda bilmiyorum ama sadece macbook yazıyor.
    bu konuda size yardımcı olmayı çok isterdim ama mac işletim sistemleriyle ilgili hiç bilgim yok ağırlıklı olarak donanımsal surunları paylaşırsak sağlıklı bir şekilde yardımcı olurum kolay gelsin....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ercomert Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    K-Huso kardeşim yeni bölüm hayırlı olsun. Engin tecrübelerinle hepimize yararlı olacağından eminim. Bu arada servisinede hayırlı işler,bol kazançlar dilerim. Şimdiden katkılarından dolayı teşekkür ederiz. Selamlar..
    eyvallah abim amin teşekkür ederim...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

CASPER DUAL CORE P6100 2.0GHZ-2GB-250GB- MAX.512MB INTEL -15.6''-CAM-DVDRW-W7STR

İşlemci Teknolojisi Intel® Pentium® Dual Core
    İşlemci Ailesi Intel® Centrino® Islemci
    İşlemci Numarası P6100
    İşlemci Hızı 2.0 GHz
    İşlemci Bus Hızı 800 MHz
    İşlemci Ön Bellek 3 MB
    Hafıza (RAM) Kapasitesi 2 GB
    Hafıza (RAM) Tipi DDR3
    Sabit Disk Kapasitesi 250 Gb
    İşlemci Markası INTEL
    Ekran Kartı Hafızası 512 Mb
    VGA Chipset Markası INTEL
    VGA Chipset Modeli INTEL HD GRAPHICS
    Ekran Boyu(inch) 15.6"
    Maksimum Çözünürlük 1366 x 768
    Optik Sürücü DVD±RW DUAL
    Mobil Özellikler Kamera, Kart Okuyucu, Wireless
    İşletim Sistemi Win 7 home permuın 64
    Ağırlık 2.8 Kg
    Ekran Kartı Tipi Paylaşımlı Hafıza

burda anlayan yok ılcede otuyorum gönderdıgım servıs sorunu cozemedı ayrıca updte gulcelemesını kapalı tutuyorum yoksa guncelleme sonrası bıle kendı ekranı gelmıyor vgayı tak calısıyor ama sorun pc calısır konumda oluyo göstergeler pcnın calıstıgını gösterıyo acılıs sesıde gelıyo anlamadım gıttı yahu
    Konu martiin tarafından (16-06-2013 Saat 21:28 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı martiin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    CASPER DUAL CORE P6100 2.0GHZ-2GB-250GB- MAX.512MB INTEL -15.6''-CAM-DVDRW-W7STR

İşlemci Teknolojisi Intel® Pentium® Dual Core
    İşlemci Ailesi Intel® Centrino® Islemci
    İşlemci Numarası P6100
    İşlemci Hızı 2.0 GHz
    İşlemci Bus Hızı 800 MHz
    İşlemci Ön Bellek 3 MB
    Hafıza (RAM) Kapasitesi 2 GB
    Hafıza (RAM) Tipi DDR3
    Sabit Disk Kapasitesi 250 Gb
    İşlemci Markası INTEL
    Ekran Kartı Hafızası 512 Mb
    VGA Chipset Markası INTEL
    VGA Chipset Modeli INTEL HD GRAPHICS
    Ekran Boyu(inch) 15.6"
    Maksimum Çözünürlük 1366 x 768
    Optik Sürücü DVD±RW DUAL
    Mobil Özellikler Kamera, Kart Okuyucu, Wireless
    İşletim Sistemi Win 7 home permuın 64
    Ağırlık 2.8 Kg
    Ekran Kartı Tipi Paylaşımlı Hafıza

burda anlayan yok ılcede otuyorum gönderdıgım servıs sorunu cozemedı ayrıca updte gulcelemesını kapalı tutuyorum yoksa guncelleme sonrası bıle kendı ekranı gelmıyor vgayı tak calısıyor ama sorun pc calısır konumda oluyo göstergeler pcnın calıstıgını gösterıyo acılıs sesıde gelıyo anlamadım gıttı yahu
    :49: harici ekran kartlı model değil tümleşik cihazı aktif bi şekilde kullanmıyorsanız cihazı servisimize gnderin 3 gün içinde sonuçlanır....

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri