Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/8 12345678 SonSon
73 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Türksat Çanağına Azerspace Uydusu Ekleme

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Türksat Çanağına Azerspace Uydusu Ekleme

Belki bilmeyen arkadaşlarımız vardır diye ekliyorum arkadaşlar bu şekilde türksat çanağına azerspace lnbsini ekleyerek yayınları izleyebiliyorum

Sarı lnb AzerSpace uydusu

lnbyi ekledikten sonra azeri uydusundan gelen kabloyu dayzek girişine bağlıyoruz ve işlemimiz tamamlanıyor.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu Baldemir tarafından (04-09-2013 Saat 20:54 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kardeş eline sağlık. Selamlar...
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

Sanmaki Zalım olanlardan Bir Gün Hesap Sorulmaz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Acaba nasıl ayarladığınla ilgili bilgi verirmisin çok bi ayar gerekiyomu yoksa yanına yapıştıralım
    olurmu ona göre catıya sistemi filan götürücem boşuna uğraşmıyalım ...
    Teşekkürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ince ayar gerektirmiyor tavsiyem önce uydu alıcınızda azerspace uydusu yoksa ekleyin dayzek bağlantısını yaptıktan sonra lnbyi direk türksat lnbsine yapışık olacak şekilde monte edin

ben direk turksata bu şekilde bantladım sinyal seviyesi 85 civarında
    Konu greenmile tarafından (18-08-2013 Saat 18:49 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Siz lnb yi sabit olanın sağına koymuşsunuz ama benim soluna koymam gerekiyo galiba veya benmi yanlış biliyorum bi bilginiz varmı acaba İstanbulda oturuyorum...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hayır sizde aynı şekilde koyacaksınız çanağın arkasından baktığınızda türksat lnbsinin sağına gelecek resimdeki gibi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben soluna bağlamıştım sinyal yoktu acaba yanlış mı yaptım filan diyodum
    sonrasında sizinki gibi yaptım hiç ayar filanda yapmadım ve evet oldu gayet güzel çekiyor kanallar saolun ...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

normalde bu uydu türksatın solunda kalıyor ancak çift lnb bağladığımız için tam tersi pozisyona bağlamamız gerekiyor kafanızın karışma sebebi bu

bağlaması kolay direk yapıştırın gitsin rica ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı greenmile Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    normalde bu uydu türksatın solunda kalıyor ancak çift lnb bağladığımız için tam tersi pozisyona bağlamamız gerekiyor kafanızın karışma sebebi bu

bağlaması kolay direk yapıştırın gitsin rica ederim
    Bişey daha sorucam kusura bakmayın ben bu yayınları Bilgisayar üzerinden systar2 kartımla izliyorum acaba bu uydunun transporter ı çıktımı ben bulamadımda...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı KURSATT Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bişey daha sorucam kusura bakmayın ben bu yayınları Bilgisayar üzerinden systar2 kartımla izliyorum acaba bu uydunun transporter ı çıktımı ben bulamadımda...

hocam kusur bakmayın dediğiniz konuda bilgi sahibi değilim çünkü benimde bu konularda fazla bilgim yok ustalar bu sorunuza cevap verirler

Sayfa 1/8 12345678 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri