Konuya Etiketlenenler

Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
30 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Atlanta HDBOX Cihaz Medialink Pantere Nasıl Dönüşür?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı king0653 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Teşekkür ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

T tuşlu cihaza olmadı cihaz çöktü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kemenkeş Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    T tuşlu cihaza olmadı cihaz çöktü
    anlatılanları harfiyyen yaptınızmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı king0653 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    anlatılanları harfiyyen yaptınızmı
    evet yaptım please wait ekranında kalıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu verdiğiniz dosyalar T tuşlu 1 CI ve 1 Smart card girişli olan içinmi ,

yoksa T tussuz 2 CI 1 smart girişli model içinmi cihazı çökertmeyelim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cevap gelmeyince 1 Cı ve bir kart girişli T model Atlanta hdboxa denedim yazılımları ve makina arkadaşın cihazı gibi çöktü.
    Yazılımlara dikkat arkadaşlar hangi cihaza uygun olduğu anladığım kadarıyla belli değil. Neyseki zar zor sitelerden Atlanta nın kurtarma ve code yazılımlarını buldum tekrar cihazı eski haline getirdim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

1. Uydu cihazının elektrik kablosunu çıkarın.
    2. Atlanta Anakod yazılımını bilgisayara indirin. (Forumda mevcut)
    3. Fat32 formatında flash diske format atın.
    4. İndirdiğiniz anakod yazılımının zip ini açın. İçindeki UPDATE klasörünü flash diske kopyalayın.
    5. Flash diski uydu cihazına takın ve elektrik kablosunu takın bekleyin. Ekranda önce Please Wait yazısı çıkacak ve arkasından WRITING uyarısı çıkarak yüklenmeye başlayacaktır.
    6. Yükleme bittikten sonra ekranda kırmızı power işareti belirecektir. Bu şekilde cihaz kalacak ve elektriği kesilmeyecek.
    7. Flash diski uydu cihazından çıkarın ve içindeki UPDATE klasörünü silin. Daha sonra uygun yazılımı (medialink) indirerek zip i açın ve UPDATE klasörünü flash diske atın.
    8. Ben yazılımları Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. adresinden indirdim. (Benim cihaz atlanta T tuşlu ve 1 kart 2 CI mödül girişli uygun yazılım ML BP_2ci 1card_v256.zip)
    9. Daha sonra flash diski cihaza takın ve 10 saniye bekledikten sonra kumandadan uydu cihazını çalıştırın. Yükleme bittikten sonra uydu cihazı reboot edecektir. Flash diski çıkarın. Uydu cihazı açılacak ve ayar ekranı karşınıza gelecektir.
    10. Atlantanın kanal listesini yükleyemezsiniz hata veriyor. Tekrar uydu taraması yaparak kanalları eklemek gerekiyor.
    11. Ben bu şekilde yükledim ve herhangi bir sorunla karşılaşmadım. (Atlanta T tuşlu 2 modül +kart girişli) Diğer cihazlarda ne tür sorunlar olur herhangi bir bilgim yok denemedim.

Kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürker işime yaradı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yeni link atabilecek varmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

link kırık tekrar yenilerseniz sevinirim tşk..

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri