Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: wın 7 kuruldu PC DE hard di de klasörler açılmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart wın 7 kuruldu PC DE hard disk de klasörler açılmıyor

pc ye format atıldı ve wın 7 kuurldu daha önce de wın 7 vardı ve yine pc ye bağlı 1 TB harici vardı ona bir şey yapılmadı sadece pc de C bölümüne format atıldı o sırada Haricnin fişini çıkardım format işi bitince tekrar taktım fakat bir klasör açmak istediğimde izin istiyor onu adminstör seçerek yaptım fakat her klasör için aynı işlemi yapmak çok zor oluyor kötü oluyor kaldı ki ben klasörlere hiç kilit şifre vs koymamıştım esas problem şu klasörlerde yer alan herhangi bir steup dosyası vs açmak istediğimde resimdeki uyarıyı veriyor ne yapmam gerekir yardım lütfen

Konu şimşek59 tarafından (23-08-2014 Saat 16:40 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yanlış kurum yapmışsınız maalesef. Ethernet fişini çekin. harici bağlantı varsa yine çekilecek, ve son işlem yeniden format atılacak, sistem hasarı hatası veriyor.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yanlış kurum yapmışsınız maalesef. Ethernet fişini çekin. harici bağlantı varsa yine çekilecek, ve son işlem yeniden format atılacak, sistem hasarı hatası veriyor.
    harici beleğin fişini çekip wındows mu tekrar kurulmalı veya format mı atılmalı tekrar , bir arkadaşta aşağıdaki notu yazmış doğru mu ? teşekkkürler

harici diskinizin ana dizinindeki klasörlere Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. makalesini uygulayabilirsiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet harici hd varsa, pc ile irtibatı kesiniz. adsl fişini bilgisayardanda çekmeyi unutmayın, çok uğraşmadan yeniden format atınız bence.
    LEBEN ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri