Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Medialink Black Panther BP 1CI 1Card Combo Güncel Yazılımı 01.09.2014

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Medialink Black Panther BP 1CI 1Card Combo Güncel Yazılımı 01.09.2014

Medialink Black Panther BP 1CI 1Card Combo Güncel Yazılımı 01.09.2014

HCK_ML_1Ci_1ca_Combo_v4_4_4.zip Yazılım tarihi 01.09.2014
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Ekteki dosyalarda kanal editörü ve yazılım program yukleme dosyaları bulunmaktadır.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Combo ne anlama geliyor cahilliğimi maruz görün ,2.47 den sonraki yazılımmıdır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mustafayldırım Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Combo ne anlama geliyor cahilliğimi maruz görün ,2.47 den sonraki yazılımmıdır.
    v 2.47 i ben de geçemedim. 2.55 i nereden buluruz. İnternet üzerinden de yüklemiyor. Sürekli hata veriyor. Usb üzerinden yükleyeceğim ancak nasıl yükleneceği anlatılıyor yüklenecek program bulunamıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

2.47 yiyükseltmek isterken (ne lazımsa) şimdi 1.82 ye düştü ve IPTV de gitti. Yedeklemeden de yüklenmedi.formatladım yedek de gitti.(var idiyse) Şimdi eski haline (v2.47) nasıl dönerim. Çok aradım denedim ama online veya usb üzerinden olmadı Var mı yardım edecek medialink bp 1 card 2 c
    Konu alpaslanoz1966 tarafından (23-09-2014 Saat 23:46 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı alpaslanoz1966 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    2.47 yiyükseltmek isterken (ne lazımsa) şimdi 1.82 ye düştü ve IPTV de gitti. Yedeklemeden de yüklenmedi.formatladım yedek de gitti.(var idiyse) Şimdi eski haline (v2.47) nasıl dönerim. Çok aradım denedim ama online veya usb üzerinden olmadı Var mı yardım edecek medialink bp 1 card 2 c
    Bu 2,47 1 kart 1ci içindir dikkat edin s,z,n cihaza uygun yazılımı atın.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bakalim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri