Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Yardım ve akıl istiyorum bir okurmusunuz lütfen.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Yardım ve akıl istiyorum bir okurmusunuz lütfen.

Arkadaşlar D-smart blue kullanıcısıyım daha önce bilgisayarımdan HD kanalları izleyebiliyorken ne yaptıysam artık HD kanalları açmıyor öylece bekliyor.

Herhangi bir uyarı çıkmıyor sadece bekliyor siyah ekran ama SD kanalları açıyor.

Ben program ekle kaldırdan bazı programları sildim acaba diyorum ben ne yaptım.

Şimdi blue ya başka bilgisayardan giriyorum HD kanalları orada açabiliyorum kendi bilgisayarımdan açamıyorum.

Ne yapmalıyım ?
    Konu uydu3405 tarafından (14-09-2014 Saat 15:40 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bilgisayarında bu sorun ortaya çıkmadan önceki duruma dön:Denetim masası>Proğram ve özellikleri>.........tarihinden önceki duruma geri yüklemeyidene ve yeniden başlat!..Bu denemenin yararlı olacağını düşünüyorum...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hangi tarayıcıdan açıyorsun farklı tarayıcı kullan yinede olmuyorsa @rselturk arkadaşın dediği gibi dene yine de olmadı kesin çözüm bilgisayarı formatla

Internet Explorer
    Mozilla Firefox
    Google Chrome
    Opera

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bilgisayarı eski zamana döndürdüm olmadı.Peki formattan başka acaba ne olabilir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Internet tarayicimdan, D-Smart Blu icerik seyretmeye calistigimda; siyah ekrana düşüyor, ne yapmalıyım?

Öncelikle tarayicinizda aşağıdaki linkten DRM Testi yaparak, Silverlight eklentinizin sorunsuz çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Eğer yukarıdaki linke tıkladığınızda ekranda görmüş olduğunuz video sorunsuz bir şekilde oynuyor ise, siyah ekran sorununu gidermek için tarayıcınızdaki çerezleri temizleyiniz. İlgili sorunun çözümünü Sık Sorulan Sorular’da bulabilirsiniz.

Eğer ekranda görmüş olduğunuz video oynamıyor ise, aşağıdaki linke tıklayarak "fix it (bu sorunu düzelt)" butonuna tıklayarak sorunu çözümleyebilirsiniz. Ardından tekrar yukarıdaki siteye giriş yaparak, video’nun oynayıp oynamadığını test edebilirsiniz. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Sorununuz hala düzelmediyse Silverlight eklentinizi silip yeniden yüklemeniz gerekmektedir. Sık Sorulan Sorular bölümünden ilgili desteği alabilirsiniz.

Sorununuz Silverlight ile alakali olabilir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben tam olarak kendimi anlatamadım galiba buraya yazmadan önce D-smart blue nun sık sorulan sorular bölümünü okumadan orada yazılanları yapmadan gelmedim.
    Ve bütün bu yaptıklarımıda tabi çok olmasın diye burayada yazmadım.
    İlgili linkteki video oynuyor sorun yok silverlight eklentisini sildim tekrar yükledim.
    Sorun aynı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bilgisayarındaki tarayıcıları ve addobe flaşh palyer ile javaları kaldırın sonra ilk tarayıcıları kurun sonra java flaşh player ve silver lıht kurun...

Yine olmazsa bilgisayarınızdaki tarayıcıların sayfa acma guvenlık ilkelerini düşük seviyeye ayarlayın.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Peki hala. Aşağıdaki adresi Windows Explorer'a yapıştırın. Orada mspr.hds adında bir dosya olmalı. Onu silin veya adını değiştirin. Mesela eski_mspr.hds gibi.

C:\ProgramData\Microsoft\PlayReady

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Peki onu yapınca ne olacak acaba?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Lisans sorunu varsa sorun çözülecek. Yoksa başka bir çözüm yolu bilmiyorum. Benim Amazon Instant üyeliğim vardı ve videoları izleyemiyordum. Böyle yapınca düzelmisti.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri