Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 7/7 İlkİlk 1234567
68 sonuçtan 61 ile 68 arası

Konu: Hometech 1200 mini hd uydu alıcısı tanıtım&bilgilendirme.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bof
    Channel name:TRT 1 HD
    URL: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Channel name:TRT HD
    URL: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    eof

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Formdaki Tüm Ark Sevgi ve Selamlar ( Hometech-1200-mini-hd-uydu-alıcısın da Next Wifi
    1.2 kullanıyorum iptv için yeni yazılımı da yükledim malesef sorun düzelmedi arada bazen de sinyal oranı sorun gayet güzel olduğu halde ağ bağlatısı ikazı veriyor bu selikde ip ve youtube açmıyor ne yapmamız gerekiyor lütfen ACİL yardım sevgiler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm Arkadaşlar,
    Yardımlarınıza ihtiyacım var ..
    homatech in kendi forum sitesinden aldığım iptv listesini ve sizlerin verdiği iptv listesini cihazıma yükleyemiyorum nerde hata yapıyorum ..

listeleri flash belliğime atıyorum sonrasında cihazıma takıyorum ve ardından menü+ağ+iptv kısmına geliyorum oarad mavi tuşa (usb güncelle) basıyorum bilgi msj ı geliyor liste hatalı başarısız diyor nerde hata yapıyorum ..

Bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var dosyadamı yoksa yüklemedemi hata yapıyorum bu cihazı yeni aldım ilk defa kullanıyorum cihazın içinde belli başlı ip tv kanalları var onları izliyorum lakin bunlara kanal eklemek istiyorum ..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Hometech 1200se IPTV \CCCAM YUKLEME DOSYALARI

Alıntı BJK-KARTAL Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    slm Arkadaşlar,
    Yardımlarınıza ihtiyacım var ..
    homatech in kendi forum sitesinden aldığım iptv listesini ve sizlerin verdiği iptv listesini cihazıma yükleyemiyorum nerde hata yapıyorum ..

listeleri flash belliğime atıyorum sonrasında cihazıma takıyorum ve ardından menü+ağ+iptv kısmına geliyorum oarad mavi tuşa (usb güncelle) basıyorum bilgi msj ı geliyor liste hatalı başarısız diyor nerde hata yapıyorum ..

Bu konuda yardımlarınıza ihtiyacım var dosyadamı yoksa yüklemedemi hata yapıyorum bu cihazı yeni aldım ilk defa kullanıyorum cihazın içinde belli başlı ip tv kanalları var onları izliyorum lakin bunlara kanal eklemek istiyorum ..

IPTV LİSTESİ 256 ADET ALMAKTADIR. ÇALIŞMAYAN LİNLERİ SİLMESENİZ USTUNE YUKLENEMEZ
    Konu erdinçg tarafından (21-03-2016 Saat 19:07 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cevap yazmam gerekiyormuş yazdım al

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart HOMETECH HT 1200 second edition

HOMETECH HT 1200 second edition
    Forum kullanıcıları herhangi bir yazılımı bulmanıza yardımcı olur ve bir klonu var.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler.ustam

Sayfa 7/7 İlkİlk 1234567

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri