Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: FBackup - kaliteli ve ücretsiz bir yedekleme yazılımı

Threaded View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arrow 130 FBackup - kaliteli ve ücretsiz bir yedekleme yazılımı

Yedekleme işlemi aslında elektronik cihazlar için oldukça önemlidir. Çünkü elektronik cihazlarımızda devamlı olarak bilgilerimizi tutuyoruz ve her gün yeni bir bilgi kaydediyoruz. Bu bilgilerin kimisi önemli kimisi önemsiz oluyor. Önemli bilgilerinin sonsuza kadar silinmesini kim ister ki? Bu yüzden elektronik cihazlarınızda yedekleme yapmanız gerekir.
    Bu konuda çeşitli yazılımlardan yardım alabilirsiniz. Bu yardım alacağınız yazılımlardan birisi de işte size şimdi bahsedeceğimiz FBackup. Bu yazılım, verilerinizi otomatik olarak belirlediğiniz bir USB depolama aygıtına, bilgisayarınızın depolama birimlerinden birine veya ağınızdaki bir bölgeye kaydedebiliyor. Ücretsiz olan bu yazılım ayrıca yedeklenmiş veriyi sıkıştırılmış veya sıkıştırılmamış birebir kopya olarak saklayabiliyor.
    Kolay bir arayüze sahip olan yazılımı kullanmak da çok kolay. Tabii ki yazılımın Türkçe dil desteğine sahip olması da oldukça önemli bir artısı.

Boyutu: 1.2MB
    İşletim sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
    Fiyatı: Ücretsiz

2. ** Gizli İçerik: Bu gizli içeriği görmek için supersatforumdaki mesaj sayınız 1 veya daha fazla olmalıdır.
  3. Konu Simba tarafından (23-04-2021 Saat 12:38 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri