Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: DSMART modulünü çalıştıracak uydu alıcısı?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn DSMART modulünü çalıştıracak uydu alıcısı?

Goldmaster 5500 HD USB PVR CI uydu alıcım var.Dsmartın modül ve kartını (Dsmart modül CI+) 1 yıllık mega paketini aldım fakat uydu alıcım modülü çalıştırmıyor.Ekrana CI+ Protocol Error 16 mesajını veriyor.Cihaza eski ve yeni bütün yazılımları yükleyip denedim sonuç yine aynı.Dsmart müşteri hizmetleriyle görüştüm aktivasyon yapıldı fakat sorun çözülmedi.Sizden ricam ne yapmam gerekiyor.Uydu alıcım Dsmart modül ve kartıyla uyumludur diye goldmaster yetkili servisinden bilgide aldım.Eğer tam uyumlu değilse Dsmart modülümü sorunsuz izleyeceğim NextStar marka uygun fiyatlı bir uydu alıcısı tavsiyesinde bulunurmusunuz.(Lütfen bizzat dsmart modülünü nextstar cihazında sorunsuz kullanan arkadaşlar öneride bulunsunlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Goldmastere bulaşma ben bulaştım pişman oldum.

NEXT 20000 HD cihaz işinizi görür.

Bütçeniz varsa next machina 3d cihazıda tavsiye ederim.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkür ederim kardeşim gerçekten mağdur oldum,cihaz elimde kaldı.Senden ricam Dsmart CI+ modülüyle kesin uyumlu cihaz almak istiyorum.Bu cihaz için fikrin nedir:
    Next YE-18500 HD CIS PLUS ( Çift Tunerli ) Full HD Uydu Alıcı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Atlanta Smart G4 kullanıyorum ve D-Smart modül sorunsuz bir biçimde çalışıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı qwe22 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Teşekkür ederim kardeşim gerçekten mağdur oldum,cihaz elimde kaldı.Senden ricam Dsmart CI+ modülüyle kesin uyumlu cihaz almak istiyorum.Bu cihaz için fikrin nedir:
    Next YE-18500 HD CIS PLUS ( Çift Tunerli ) Full HD Uydu Alıcı
    Söylediğin cihazı bizzat kullanıyorum.D-Smart ve Filbox modülü sorunsuz okuyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Göstermiş olduğunuz alakadan dolayı teşekkür eder saygılarımı sunarım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Resimlerde gördüğün gibi filbox modülü cihaz düzgün bir şekilde okuyor.D-Smart modül yanımda olmadığı için onun resimlerini bugün çekemedim.Yarın sabaha da o resimleri atarım.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri