Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
18 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Shakhtar Donetsk:3 Fenerbahçe:0 Maç içi ve Sonu Yorumlar Buraya

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon8 Shakhtar Donetsk:3 Fenerbahçe:0 Maç içi ve Sonu Yorumlar Buraya

Shakhtar Donetsk:3 Fenerbahçe:0

Maç içi ve Sonu Yorumlar Buraya

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Maçı dk 70 den sonra izlemedim sinirlendim fener ne yapıyor anlamak mümkün değil adamlar ellerini kollarını sallaya sallaya gol atıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Fenerbahçeyi anlamak mümkün değil

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aziz yildirimin butun transferleri fos cikti
    Bunlar sadece turkiye liglerinde show
    Yapmasini biliyorlar fernandao sahanin en kotu oyunayan
    Oyuncusuydu bence yazik gercekten
    Bu transferlere harcanan paraya
    Seref goolunu bile atmadilar yazik
    Gercekten

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yeni transferler takıma uyum sağlayamamış. Bu takım ilerleyen zamanlarda başarılı olur. Teknik direktörün yaptığı hata maçın kırılma noktasıydı. Hayırlısı olsun.
    PHİLİPS 40PFL6606K--NEXT MACHİNA 3D GRİ KASA

UYDULAR: 46e-42e-39e-23e-19e-16e-13e-9e-7e-4.8e---1.0w-30w

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Van persie neden oynamadı bu maçta özel bir neden varmı ? egemen kuyt ve emreyi yolladılar orta saha sistemi diye birşey kalmamış takımda hayret birşey ya

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Emre belezoglu bu takimin
    BeL kemigiydi fenerbahce
    Bu oyuncuyu cok arar alex
    Gibi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Vanporsi
    Idmanlarda cok
    Agir oynayan bir futbolcu
    Bu takima kolay kolay
    Uyum saglayacagini sanmiyorum nani yine
    Bir gayret icerisinde birseyler yapmaya
    Calisiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teknik direktörün tribüne gitmesi takımı kötü bozdu üstüne volkan penaltı yapınca kaybetmek kaçınılmaz oldu ne yapalım sağlık olsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu fernandao denilen adamı aziz yıldırım fenerbahçe güreş takımına alsa külübe daha faydalı olur gibime geliyor...ribas desen...çocukluğunda babası tarafından atlı karıncaya hiç bindirilmemiş yetim gibi sürekli kendi etrafında dönüp bizlere özlemini anlatmaya çalıştı....mereleş halaaa muhteşem yüzyılın sülüman rolünü kapamamanın ezikliği içinde olduğunu bizlere çok güzel yansıttı....fb teknik direktörü ise saha kenarına gelip gerçek futbolun portekizde 12 kişiyle oynandığına dair şekildede görüldüğü üzere küçük bir örnekte bulunarak biz cahillere futbol dersi verdi...yani sonuçta fenerbahçe talihsiz bir şekilde dünya devi bir takıma yenilmiş oldu..yarın öbürgün uefa kura çekiminde farao adaları veya papao yenigineden dişine göre bir takım çıkıp acısını fazlasıyla çıkaracağını umut vede ümit ediyorum...sonuçta bir galatasaraylıda olsam ülkeye getireceği klasman puanlarına bakarak bunu söylüyorum...eğer bu ikinci el piyonlar liğindede başarısız olursa veya talihsiz bir şekilde elenirse o zaman bütün gücünü kudretini varını yoğunu enerrjini aziz abisini mahmut amcasını kullanıp galatasayı yendimi herşey unutulur gider...o zaman tüm futbolcularara.... Editttttt ...bu devranda böylece sürüp gider..bilmem kaçyıldır sürüp gittiği gibi...
    Konu Hikmet™ tarafından (06-08-2015 Saat 19:41 ) değiştirilmiştir. Sebep: Konuşmalarınıza dikkat ediniz.
    CİMBOMLU

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri