Ve beklenen oldu! Mustafa Denizli Galatasaray'da!

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Galatasaray'da Hamza Hamzaoğlu'ndan boşalan teknik direktörlük görevine Mustafa Denizli getirildi.

Sarı-kırmızılı kulübün başkanı Dursun Özbek ile teknik direktör Mustafa Denizli, Point Hotel Barbaros'ta gerçekleştirilen görüşmenin ardından basın mensuplarına birlikte açıklama yaparak, anlaşmaya varıldığını duyurdular.

Mustafa Denizli ile bir araya geldiklerini aktaran Dursun Özbek, şunları söyledi:

"Dün bir toplantı yapmayı kararlaştırmıştık ve bugüne nasip oldu. Hocamızın Galatasaray'daki hizmetlerini anlatmaya gerek yok. Boşalan teknik direktörlük görevine gelmesini hocamdan rica ettim. O da prensip olarak bunu kabul etti. El sıkıştık. Önümüzdeki 1-2 gün içerisinde konuyu detaylandırıp, sözleşmemizi imzalayacağız. İki taraf için de hayırlı bir karar olduğunu düşünüyorum. Hocama da yeni görevinde başarılar diliyorum."

Galatasaray, Mustafa Denizli ile görüşmelere başlandığını KAP'a bildirdi. İşte o açıklama:

Galatasaray Futbol A Takımı Teknik Direktörlüğü konusunda Mustafa Denizli ile resmi görüşmelere başlanmış olup kendisiyle prensipte anlaşmaya varılmıştır.Kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir. Saygıyla duyurulur.