Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ARÇELİK AS 520 DCI cihazda CI Modül kullanımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart ARÇELİK AS 520 DCI cihazda CI Modül kullanımı

merhabalar forum üye arkadaşlarım ben bi konu hakkında sizlere danışmak istedim.Elimde kullandığım ARÇELİK AS 520 DCI uydu alıcım var.2004 yılında almıştım halada kullanıyorum Diğer Televizyonum da bu uydu alıcısına CI modül alsam kullanamabilirmiyim çalışır mı çok kişiye sordum bilmiyorum çalışır belki diyenler oldu.Uydu ve yeni sistemlerle yakından takip ediyorum her zaman yaklaşık 10 yıldır bir hobim var sizlere sormak istedim modül ve kart almayı düşünüyorum.YARDIMCI OLURSANIZ MEMNUN OLURUM ARKADAŞLAR

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aynı marka model cihazdan elimde var şuan kullanmıyorum fakat hiç modül girişini kullanmadım. Arçelik bir markaysa modül ve kartın çalışması lazım..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cayna forum arkadaşım aynısından bende de var bu uydunun bende çalışr diye düşünüyorum ama şüpheye düşüyorum peki kart ve modül şifre güncellenmesi hakknda bilginiz var mı nasıl güncellenecek onlar benim ikamet ettğim yer ufak biraz ilçede kalıyorum BİLECİK-OSMANELİ ilçesinde

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu forum sayfasını yakından takip eden biriyim uzun zamandır.Eksik olmasın arkadaşlar ellerinden geldikçe ilgilenmeye çalışıyolar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı lefkeli303 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    cayna forum arkadaşım aynısından bende de var bu uydunun bende çalışr diye düşünüyorum ama şüpheye düşüyorum peki kart ve modül şifre güncellenmesi hakknda bilginiz var mı nasıl güncellenecek onlar benim ikamet ettğim yer ufak biraz ilçede kalıyorum BİLECİK-OSMANELİ ilçesinde
    benim bu cihazı evde ailem kullandı şimdi boşta.benim kullandığım cihazlar her zaman serverli cihazlar oldu.yasal modül kullanıcaksan cihazda çalıştıktan sonra sıkıntı olmaz güncelleme gibi şeylerle uğraşmazsın.
    zaten arkadaşım eskiden kaçak yayınları izlemek için modülcam kullanırdık.artık bununda modülünde devri bitti yani.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Anladım arkadaşım eskiden basitti çoğu şey şifeli yayın izleme falan kartın şifrelerini yeniliyorlardı belli bir süre ama şimdi basit şifreleme sistemi açmıyor yabancı maç belgesel kanallarını

Kullanıcı Bilgi Menüsü

keşke şimdide izleyenbilsem

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı lefkeli303 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    keşke şimdide izleyenbilsem
    Eskisi gibi değil modul ve kart alsan birşey izleyemezsin emu sistemi yok gibi birşey filbox vs alacaksan cı filboxa sorman lazım arcelik cihazlarda filbix vs destekliyormu die

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Haklısınız filbox yayınları için Hd cihaz almam gerekebilir.Elimde cihaz Hd değil 520 DCI emu yazılımı CCAM gibi yazılım atılmıyor sanırım öyle biliyorum ama net bir bilgim yok ama bilen forum arkadaşları var mı bilgi verecek saygılar....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Haklısınız filbox yayınları için Hd cihaz almam gerekebilir.Elimde cihaz Hd değil 520 DCI emu yazılımı CCAM gibi yazılım atılmıyor sanırım öyle biliyorum ama net bir bilgim yok ama bilen forum arkadaşları var mı bilgi verecek saygılar....
    Atılmıyor siz cihazı değiştirin artık

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri