Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: zapper yeni yazılım yeni yılda gelirmi?...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn zapper yeni yazılım yeni yılda gelirmi?...

arkadaşlar...hiremco zapper hd plus receiver makina üzerine gelen son yazılım v.17 versiyonumuydu zira aradan epey zaman geçti halen yeni yazılım bekleniyor sizce yeni yazılım yeni yılda gelirmi modele destek kesilmez inşallah...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart zpper HD Plus

zpper HD Plus WEBIF PowerVu *** Zapper HD Plus v18 yazılımı eklendi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar...yeni yazılım v.18 versiyonu benim gibi hiremco zapper hd plus sahiplerine hayırlı olsun inşallah makinamın üzerine internetten güncellemeyle yeni yazılımı indirdim müthiş başarıyla çalışıyor web radyo hava durumu ağ ayarları wifi ayarları youtube filmon tv iptv ve paylaşım uygulamaları yapılıyor
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende de aynı cihazdan var. Cccam serverda arada donmalar oluyor. Gittim Bein Sports'lar için paralı server aldım ama bu seferda 10 dk sonra kanalda kitlenmeler ve görüntü ses senkronizasyo sorunu yaşadım.
    @mavişehirli hocam sizde böyle bir sorun var mı acaba?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar...hiremco zapper 2016 yılında şimdilik en son çıkan yazılım v-21 versiyonu temmuz ayında oluşturulmuş makinama internet üzerinden yüklemiştim...süpersat forum aboneleri bilgilerinize sunarım...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yeni yazılmdan haber varmı arkadaşlar,
    firma çektimi desteğini?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar...yeni yazılımı yeni yılda bekleriz inşallah gelir...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hiremco Zapper HD Plus-CİHAZIN OCAK2017- V.22 YAZILIMI ÇIKTI,YALNIZ GÜNCELLEMEYİ CİHAZINIZA İNTERNET BAĞLIYSA ORADAN İNTERNET ÜZERİNDEN YAPABİLİRSİNİZ-hiremcoteknik
    Konu klemens tarafından (23-01-2017 Saat 00:17 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar...hiremco zapper plus hd receiver makinamız için yeni yazılım 2017 yılında v-22 versiyonuyla çıkmıştır ülkemize hayırlı ve uğurlu gelir inşallah...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bir ay önce hiremco zapper hd plus aldım 1 yıl server ile birlikte. server adresine erişim engelli, serveri nasıl ögrenebilirim?
    yeni yazılım v22 yüklersem server gidermi yardımcı olurmusunuz?

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri