Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: Super Lig Yayın ihalesini Hangi Platformun Almasını İstersiniz?

Katılımcı sayısı
184. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Digitürk

28 15.22%
  • D Smart

22 11.96%
  • Turk Telekom TiviBu

45 24.46%
  • Turkcell TV Plus

5 2.72%
  • Tele Dünya

3 1.63%
  • Yabancı Platformlar

81 44.02%
Sayfa 1/5 12345 SonSon
46 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Super Lig Yayın ihalesini Hangi Platformun Almasını İstersiniz?'

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Super Lig Yayın ihalesini Hangi Platformun Almasını İstersiniz?'

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Spor Toto Süper Lig maçlarının yayın ihalesiyle ilgili değerlendirmede bulunmak üzere kulüp temsilcileriyle bir araya geldi.
    TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Tesisleri'nde gerçekleştirilen ve yaklaşık 2 saat süren toplantının ardından açıklamalarda bulunan Demirören, ihale için 5'i Türk 1'i Avrupalı olmak üzere 6 firmanın müracaat ettiğini belirterek, "Kulüpler Birliği Vakfı ile bir ihale komisyonu kurduk. Komisyonla beraber tüm firmalarla tek tek görüştük. UEFA'dan ve İngiltere'den gelen danışmanlarla yeni bir paket sistemi oluşturma çalışmaları yaptık. Bu çalışmalarla ilgili Kulüpler Birliği Vakfı ve tüm kulüplere bilgi verildi. Onların görüşleri alındı." diye konuştu.
    Yukarıda verdigim haberdede görüldügü gibi 2017 sezonu yeni ihale ile platformlardan birine verilecek hangi platformun almasını isterdiniz.?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ankete tüm platformlar yayınlamalı seçenegide olmalı.

Tüm platformlar yayınlamalı kim kaliteli ve ucuz üyelik seçenekleri saglarsa ona üye olurduk.

Tekelcilige karşıyım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mete55 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ankete tüm platformlar yayınlamalı seçenegide olmalı.

Tüm platformlar yayınlamalı kim kaliteli ve ucuz üyelik seçenekleri saglarsa ona üye olurduk.

Tekelcilige karşıyım.
    Öyle vermiyorlar işte ustam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Öyle vermiyorlar işte ustam
    Öyle verme yetkisi TFF.de isterseler olur ama nedense yapmıyorlar.

İhalede Digitürk ve Tivibu baya kapışacaklar artık kim galip gelir bilemiyorum.

Diger katılımcı olan Dsmart vb. nal toplar diyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Turk Telekom TiviBu şirketinin bu ihaleyi kazanmasını isterdim .... diğer şirketler daha katı tutumlu bırakın maçı şifresiz izletmeyi , maç özetlerini bile halka izletmiyorlar.... bu konuda Turk Telekom TiviBu benim için daha avantajlı diyebilirim...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kim alırsa alsın bedava izlenmeyecek keşke yabancı kanallarda verse de cccamda izlenebilse

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sensi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Turk Telekom TiviBu şirketinin bu ihaleyi kazanmasını isterdim .... diğer şirketler daha katı tutumlu bırakın maçı şifresiz izletmeyi , maç özetlerini bile halka izletmiyorlar.... bu konuda Turk Telekom TiviBu benim için daha avantajlı diyebilirim...
    Maç özetleri ayrı pakette satılıyor.

Mesela şimdi TRT, TFF. 1. lig yayın haklarını tekrar aldı bu pakette Süper lig maç özetleride dahil.

Kısaca bu hafta itibariyle maç özetlerini izleyebilecegiz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

beIN Sports 1/2/3/4/5/6/7 alırsa kart paylaşımı ile izlenmeye devam edermi soru işareti????? hemen sistem değiştirirler bize geldimi akıllanır bunlar...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mete55 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Maç özetleri ayrı pakette satılıyor.

Mesela şimdi TRT, TFF. 1. lig yayın haklarını tekrar aldı bu pakette Süper lig maç özetleride dahil.

Kısaca bu hafta itibariyle maç özetlerini izleyebilecegiz.
    biliyorum üstad özet görüntüleri bile diğer kanallara para ile satıldığı bir yayın pazarında futbolcu simsarları ve menejerler.. futbolcuların demeçlerini bile yayıncı kuruluşlara para karşılığı satmaya başladı yani bedava hiç bir şey yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bencede 1 den fazla platform satın almalı ve tek elcilik bitmeli. tek kurulus alıyor macları istediği fiyata dayıyor millete birden fazla alan olursa hiç olmassa rekabet olur fiyatlar düşer birazda vatandasa yonelik bişeyler olmalı bence...

Sayfa 1/5 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri