Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: Next 10000 UHD 4K Uydu Alıcı Karşılaşılan Sorunlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Next 10000 UHD 4K Uydu Alıcı Karşılaşılan Sorunlar

Next UHD 4K cihazını diğer 4k cihazlara göre fiyatı uygun olduğu için almış bulunmaktayım.Buradan karşılaştığım sorunları yazarak cihazı kullanan ve bu cihazı almayı düşünenlere fikir vermesi açısından bu konuyu açtım.

Cihazın daha çok uydu kısmıyla ilgileniyorum. IP kısmını kullanmadım henüz.

Cihaz supersat server ile gayet güzel çalışıyor.
    THOR uydusunda TR yayın yapan 2 kanalda sorun yaşıyorum.BBC EARTH HD kanalında TR dil seçeneği çalışmıyor.diğer dillerde ses var
    Hıstory HD kanalında ise kanal açılmıyor.açılsa tr dil seçeneği çalışırmı bilmiyorum.

Cihazı tam olarak kurup başka sorunlar olursa buradan paylaşıcam.şimdilik bu sorun var.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

NEXT 10000 UHD PLUS cihazı fabrika ayarlarına dönderdim.tekrar açmak için son yazılım gerekli oldu internet bulduğum yazılım hatalı pakat mesajı veriyor doğru güncellemeyi nereden alabilirim. saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı redrobin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    NEXT 10000 UHD PLUS cihazı fabrika ayarlarına dönderdim.tekrar açmak için son yazılım gerekli oldu internet bulduğum yazılım hatalı pakat mesajı veriyor doğru güncellemeyi nereden alabilirim. saygılar.
    Bu sitede var guncel olarak Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri