Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: 2000 süper hd tv recever kırmızı ışıkta kalıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart 2000 süper hd tv recever kırmızı ışıkta kalıyor

Next 2000HD TV cihaz kullanıyorum uzun süredir , akşam eve geldim cihazı açtım kanal listesi silinmişti sonra cihazı arkadan kapatıp açtım bir kaç defa boot yazısı geldi sonra loading.. geldi ve açılmadı kırmızı ışıkta kaldı sonra bir kaç kez daha denedim açıldı kanal listesi geri gelmişti ve problem yoktu 5 dakika izledim normal kumandandan kapadım 10 dakika sonra tekrar açtım bu kez açıldı ama ekranda kanal şifreli veya sorunlu yazısı çıkıyordu hangi kanala gelsem hep aynı sonra tekrar kapadım açtım arakadan yine açılmadı bir kaç deneme sonrası açıldı bu kez görüntü var ses yoktu tekrar bir kaç defa arkadan kapadım açtım ama artık hiç açılmıyor sürekli kırmızı ışık yanıyor , bu donanımsal ağırzamı sizce besleme arızası mı yazılımsal düzelebilir mi ? veya elektronikçiye götürsem yapılabilr mi ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

RS232 ile yazılım atabiliyormusunuz gecen benim televizyonda kafayı yedi yazılıım attım düzeldi sorun cıkmadıı sanki yazılımla düzeltebilirsiniz gibime geliyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazılımı lınkten ındır yazılımı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    RS232 ile yazılım atabiliyormusunuz gecen benim televizyonda kafayı yedi yazılıım attım düzeldi sorun cıkmadıı sanki yazılımla düzeltebilirsiniz gibime geliyor
    tv tamircisine götürdüm bugün beslemesi yanmış 40 TL ye hallettik teşekkürler üstad

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri