Uzun aradan sonra tekrar merhaba kızlar bu sefer bir ürün hakkında memnuniyetimi sizinle paylaşmak istedim biliyorsunuz şişmanlık sebebi ile sürekli şikayet ediyordum.
Geçen ay araştırmam sonucu leronia.com sitesini buldum ve orjinal %100 latex kumaş olan bir korse satın aldım kullanmadan önce ilk başta çekindim ne yalan söyleyim
Korse zayıflatırmı yada inceltirmi diye düşünmüştüm ama yaklaşık 1 aydır kullanıyorum hem kilo olarak hemde fizik olarak aşırı derecede etkisini gördüm takar takmaz belli ediyor zaten
Yetkililerle iletişime geçtim ölçü belirledik ve gönderdiler yaklaşık 1 ay kadar düzenli kullandım ve takar takmaz incelme sağlıyor zaten elbise altından belli olmuyor.
Asıl sizlere demek istediğim şey yemekten kesiyor sizi ve az yiyorsunuz böylelikle de zayıflıyorsunuz postür bozukluğu olduğu için bende onuda düzeltiyor içinde çelik balenler var
Dolayısı ile iki büklüm oturmuyorsunuz ve zamanla oda düzeliyor kalıcı olarak inceliyorsunuz ben özellikle Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. üzerinden iletişime geçip satın almanızı tavsiye ediyorum
%100 orjinal ürün geliyor ve kaliteli sonuçta belli bir isime sahip marka eğer ki sizde şikayet ediyorsanız hem duruşunuzdan hemde kilonuzdan belinizin incelmesi için tavsiye ederim.
Bu taktığım ve takmadığım halim hemen fark ettiriyor bir yere giderken bile takıyorum belli olmuyor takılı olduğu.