Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Astra 4.9 da Türkçe dil destekli Belgesel Kanalı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bowl Astra 4.9 da Türkçe dil destekli Belgesel Kanalı

Astra 4.9 da E viasat explore diye bir kanal açıldı frekansı 12637/14468/H de ve yayın türkce dil destekli

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı iyikosan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Astra 4.9 da E viasat explore diye bir kanal açıldı frekansı 12637/14468/H de ve yayın türkce dil destekli
    Yeni açılmadıki kaç yıldır seyrediyorum ben güzel bir kanal

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kartal3734 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Yeni açılmadıki kaç yıldır seyrediyorum ben güzel bir kanal
    Ben yeni farkettim paylaşmak istedim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

24:00'dan sonra ailece seyredilecek bir kanal deyil...aman dikkat...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu kanal nasıl izleniyor arkadaşlar serverlemi nasıl

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Serverle izleniyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı iyikosan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Serverle izleniyor.
    server derken nasıl bi yardımcı olsana.cihaz: next 18000 hd cx

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ego37 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    server derken nasıl bi yardımcı olsana.cihaz: next 18000 hd cx
    Server paralı ve parasız olarak ikiye ayrılıyor.Parasızlar forumlarda oluyor ve süresi 1 2 saat belki 1 gün gidiyor ama paralı arıyorsanda hem bu forumun var selim moderatörüme sorabilirsin yada hepsidijitalde 1 yıllık şu anda 100 TL ye satışı var.Ben son söylediğim yerden 2.yılım kullanıyorum sorun yaşamadım şu ana kadar.
    Server olarak açıklamamda şu şekilde olur.Eğer hiç bilmiyorsan bu firma sana kullanıcı adı şifre ve web adresi verecek cihazında server bölümüne girip kayıt edince kanallar açılacaktır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ego37....5 yıldır server kullanan biri olarak bu forumdan veya başka bir forumdan almanı tavsiye ediyorum...yani bir uyduforum sitesinden alda nereden istersen oradan al...çünki buradan veya birbaşka uydu forumdan aldığın taktirde muhatabın satın aldığın forumdur..satın aldığın server çalışmadığında veya sık sık donduğunda veya uzun süre kesildiğinde soru soracağın muhatabın olur...sanal mazalardan server aldığında bir sorun ile karşılaştığında muhatap bulamazsın...yeni kullanıycıysan serveri test etmen için 1 aylık al..memnun kalırsan 1 yıllık alırsın...
    CİMBOMLU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri