Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/4 1234 SonSon
34 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: TürkNet Arkadaşını Getir Kampanyası Davet Kodu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

A29 TürkNet Arkadaşını Getir Kampanyası Davet Kodu

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Gerçek Sınırsız İnternet (AKK YOK)+100mbps Yüksek Hız+Her Yöne 1000dk Konuşma+Taahüt Yok+ Sabit Tek Fiyat : 64,99TL

Davet kodu : KBL74XB27KBM Bağlantı : Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Gerçek Sınırsız İnternet (AKK YOK)+100mbps Yüksek Hız+Her Yöne 1000dk Konuşma+Taahüt Yok+ Sabit Tek Fiyat : 64,99TL

Davet kodu : KBL74XB27KBM Bağlantı : Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Merhaba,
    Ben evde TurkNet’in Özgür İletişim tarifesini kullanıyorum. AKN'siz, gerçek sınırsız, yüksek hızlı internet (100 Mbps’e kadar), ev telefonundan her yöne ayda 1.000 dakika telefon görüşmesi var tarifede. Ayda 64.99 TL. Başka da bir para yok, hepsi bu. Taahhüt olmadığı için de kafam rahat, dilediğim zaman bir kuruş ödemeden hizmetimi kapatma ya da başka sağlayıcıya geçme özgürlüğüm var.

Ben TurkNet’ten memnunum. Sen de dene istedim. Eğer kabul edersen, bir ay bedavası var sana.

Başka sağlayıcıya taahhüdün varsa, yani internet hizmetini değiştirmen durumunda sana ceza çıkacaksa, TurkNet 120 TL’ye kadar bu cezayı karşılıyor. Daha çok ceza çıkacaksa aşağıdaki link'e tıklayarak taahhüt bitiş tarihini giriyorsun, TurkNet tarih yaklaşınca sana haber veriyor. O zaman geçiş yaparsan yine bu kampanyadan yararlana biliyorsun.

Taahhüt Sayar : Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Ne yapman gerekiyor?

Aşağıda seninle bir davet kodu ve bağlantı paylaşıyorum:

Davet kodu: KBL74XB27KBM Bağlantı : Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Hemen davet linkine tıklayarak web üzerinden internet aboneliğini başlatabilirsin. Ya da TurkNet’in ana sayfasından başvuru butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfadaki forma seninle yukarıda paylaştığım davet kodunu girebilirsin.

Benim mutlaka bir yetkili ile görüşerek bu işi yapmam gerekir diyorsan, 0 850 288 80 80 numaralı TurkNet çağrı merkezini ara ve abone olurken TurkNet yetkilisi ile yukarıdaki davet kodunu paylaş. Bu kadar basit. İndirimli internetini sana çıkan ilk faturaların ödenmesinden sonraki fatura döneminde kullanacaksın.

İndirim verme süreci nasıl işliyor?
    Kazanılan bir ay bedava internet, kullanımı hak edilen tarihten sonraki ilk fatura dönemine yansır. Örneğin 10 Eylül’de TurkNet’li olunduysa, Ekim başında 2 fatura gelir. Biri 10 Eylül – 30 Eylül kullanımın içindir, biri de Ekim’de yapılacak kullanım için. Bu faturalar son ödeme tarihi gelmeden önce ödendiyse, Kasım ayında gelecek faturada bir aylık kullanım ücreti indirim olarak yansır, böylece Kasım ayında bedava internet kullanılır.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

NOT // Davet Kodu kampanya sürecince geçerlidir. Zaman aşımına uğraması geçerliliğini kaybetmesi güncelliğini yitirmesi söz konusu değildir.
    Konu TurkNet tarafından (05-12-2018 Saat 21:27 ) değiştirilmiştir. Sebep: TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Türknet kullananlar bu operatörden memnumusunuz?
    Diğer sorum ise telefon konuşma istemeden sadece internet olayı yok mu ben telefonumu Türk Telekomdan kullanmak istiyorum böyle bir seçenek yok mu?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı uydu34 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Türknet kullananlar bu operatörden memnumusunuz?
    Diğer sorum ise telefon konuşma istemeden sadece internet olayı yok mu ben telefonumu Türk Telekomdan kullanmak istiyorum böyle bir seçenek yok mu?
    Şahsım adına en iyi servis sağlayıcı olduğunu söyleyebilirim.
    TurkNet Türk Telekom'un alt yapısını kullanan bir firma TurkNet te tek fiyat tek paket bulunmaktadır. Nedir bu paketin içeriği?

Gerçek Sınırsız İnternet (AKK YOK)+100mbps Yüksek Hız+Her Yöne 1000dk Konuşma+Taahüt Yok
    Sabit Tek Fiyat : 64,99TL
    Konu TurkNet tarafından (02-04-2018 Saat 22:27 ) değiştirilmiştir. Sebep: TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı TurkNet Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Şahsım adına en iyi servis sağlayıcı olduğunu söyleyebilirim.
    TurkNet Türk Telekom'un alt yapısını kullanan bir firma TurkNet te tek fiyat tek paket bulunmaktadır. Nedir bu paketin içeriği?

Gerçek Sınırsız İnternet (AKK YOK)+100mbps Yüksek Hız+Her Yöne 1000dk Konuşma+Taahüt Yok
    Sabit Tek Fiyat : 59,99TL
    Benim Türk Telekom la telefonda taahütüm var ve ben bundan memnunum aylık 22,50 Tl fakat avrupa ile konuşmamda bu ücretin içinde artısı bu oluyor türknet te ise sadece yurt içi her yöne var bu bana uymaz Türk Telekom taahütüme dokunucağı için geçemiyorum size iyi günler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı uydu34 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Benim Türk Telekom la telefonda taahütüm var ve ben bundan memnunum aylık 22,50 Tl fakat avrupa ile konuşmamda bu ücretin içinde artısı bu oluyor türknet te ise sadece yurt içi her yöne var bu bana uymaz Türk Telekom taahütüme dokunucağı için geçemiyorum size iyi günler.
    TurkNet 'in verdiği 1000 dk konuşma ile aşağıdaki ülkelerin sabit numaraları ile görüşebilirsiniz

A.B.D.
    Almanya
    Amerikan Samoa
    Andorra
    Arjantin
    Avustralya
    Avusturya
    Bangladeş
    Belçika
    Bermuda
    Brezilya
    Bruney
    Bulgaristan
    Cebelitarık
    Çek Cumhuriyeti
    Çin Halk Cumhuriyeti
    Danimarka
    Dominik Cumhuriyeti
    Endonezya
    Estonya
    Faroe Adaları
    Fas
    Finlandiya
    Fransa
    Fransız Guyanası
    Guadalup
    Guam
    Güney Afrika Cumhuriyeti
    Güney Kıbrıs Rum Kesimi
    Güney Kore
    Hindistan
    Hollanda
    Hong Kong
    İngiltere
    İrlanda
    İspanya
    İsrail
    İsveç
    İsviçre
    İtalya
    İzlanda
    Japonya
    Jersey
    Kanada
    Kazakistan
    Kolombiya
    Kosta Rika
    Lüksemburg
    Macaristan
    Malezya
    Malta
    Mariyan Adaları
    Martinique
    Mayotte Adaları
    Meksika
    Moğolistan
    Namibya
    Nijerya
    Norveç
    Özbekistan
    Panama
    Paraguay
    Peru
    Polonya
    Portekiz
    Porto Riko
    Romanya
    San Marino
    Şili
    Singapur
    Sint Maarten
    Slovak Cumhuriyeti
    Slovenya
    Svaziland
    Tayland
    Tayvan
    A.B.D Virjin Adaları
    Uruguay
    Vatikan
    Venezuela
    Vietnam
    Yeni Zelanda
    Yunanistan

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Davet Kodu veya Bağlantı Linkini Kullanarak TurkNet'li Olanlar
    1AY ÜCRETSİZ İNTERNET KAZANIYOR

Gerçek Sınırsız İnternet (AKK YOK)+100mbps Yüksek Hız+Her Yöne 1000dk Konuşma+Taahüt Yok Sabit Tek Fiyat : 59,99TL

Davet kodu: KBL74XB27KBM
    Bağlantı: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kampanya 28/ŞUBAT/2018 tarihine kadar geçerlidir.(Gördüğü ilgiden dolayı kesin olmamakla beraber 31/MART/2018 tarihine uzatılması söz konusu olabilir)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

KAMPANYA 31 MART 2018 TARİHİNE KADAR UZATILMIŞTIR

Davet kodu: KBL74XB27KBM
    Bağlantı: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Clapping Kampanya 30/HAZİRAN/2018 Tarihine Kadar Uzatılmıştır Güncel Tarife Fiyatı 64,99TL

Konu TurkNet tarafından (06-06-2018 Saat 02:47 ) değiştirilmiştir. Sebep: TurkNet İletişim Hizmetleri A.Ş.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

TÜRKNET'TEN 1 AY ÜCRETSİZ İNTERNET İÇİN KAMPANYA KODU

KKS25MJ40FYV

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. merhaba arkadaşlar bu link üzerinden veya turknet müşteri hizmetlerini aradığınızda SVO50NV55UGE bu kod ile 1 aylık TURKNET yeni üyeliği ile internet bedava kazabilirsiniz.

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri