Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
29 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Next Machina 3D Çift Tuner 30.03.2018 Tarihli Yazılımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn Next Machina 3D Çift Tuner 30.03.2018 Tarihli Yazılımı

Next Machina 3D Çift Tuner 30.03.2018 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları:

- Kartina TV altyapı değişimi nedeniyle bağlanmama sorunu düzeltildi.
    - Stalker Altyapı değişimi nedeniyle bağlanmama sorunu düzelti.
    - Yazılım Test yazılımıdır, uygulamaları kullanmayanların yüklemesine gerek yoktur.
    - @doktornext'e teşekkürler.

Önemli Not: Yazılımlarda yapılabilecek maksimum geliştirmeler yapılmaktadır, cihazlar karşılaştırma yapılırken
    2000 HD serileri ile özellik bakımından karşılaştırma yapılmasın, 2000 HD serileri ile Machina 3D serileri hem donanım hemde yazılım bakımından 100/100 farklı.
    2000 mini serilerinde IPTV ana işlemci destekli, Machina serilerindeki IPTV apk farklı altyapıya sahip.Kimse hiç bir model vb ile baz almasınlar.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler Baldemir hocam..Yalnız özel IPTV de xpanel 1 den bağlndım,normal açıyor.başka bi tane daha yükledim x panel 2 3 hepsini denedim .Bağlantı hatası-5 veriyor.. ikinci özel IPTV yi çlıştırmıyor.ıptv telefon ve bilgsyr daçalışıyor ama uydu da ikinci ıptv bağlanmıyor.Neden olabilir?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mefoz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Teşekkürler Baldemir hocam..Yalnız özel IPTV de xpanel 1 den bağlndım,normal açıyor.başka bi tane daha yükledim x panel 2 3 hepsini denedim .Bağlantı hatası-5 veriyor.. ikinci özel IPTV yi çlıştırmıyor.ıptv telefon ve bilgsyr daçalışıyor ama uydu da ikinci ıptv bağlanmıyor.Neden olabilir?

Bende böyle bir sorun yok dört adet iptv aboneliğim var sorun yok

Yazılımdan attıktan sonra FABRİKA AYARLARI menüsündeki 1.nolu seçenek ile reset atınız

Kullanıcı Bilgi Menüsü

1'i özel 10 adet xpanel kayıtlıydı. Yazılım attıktan sonrada gayet güzel çalıştı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

6-3-2018 ıle 30-3-2018 yazılımı arasında ne fark var acaba.6-3-2018 yuklu cıhazım ayda ıkı defa sınyallari sıfırladı.tum uydularda sınyal yok yazmaya basladı.frekansı gırsemde sınyal yok yazıyor.tekrar yazılım attıktan sonra duzelıyor.daha stasbıl yazılım varmı acaba onu yuklesek

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cevo35 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    6-3-2018 ıle 30-3-2018 yazılımı arasında ne fark var acaba.6-3-2018 yuklu cıhazım ayda ıkı defa sınyallari sıfırladı.tum uydularda sınyal yok yazmaya basladı.frekansı gırsemde sınyal yok yazıyor.tekrar yazılım attıktan sonra duzelıyor.daha stasbıl yazılım varmı acaba onu yuklesek

6-3-2018 yazılımında IPStalk uygulaması eklendi

30.03.2018 yazılımında Stalker ve Kartina TV Altyapı değişimi sorunu için

Her yazılımından sonra fabrika ayarlarında 1.nolu seçeneği uygulamak gerekli

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Baldemir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    6-3-2018 yazılımında IPStalk uygulaması eklendi

30.03.2018 yazılımında Stalker ve Kartina TV Altyapı değişimi sorunu için

Her yazılımından sonra fabrika ayarlarında 1.nolu seçeneği uygulamak gerekli
    sayın ustam her seferınde fabrıka ayarlarına donuyorum ama genede kanallar sılınıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

indirme linkini farklı bir yerden verebilir misiniz? yandex diskte sorun yaşıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ustad bende next machina 3d ailesine katildim cihaz cok seri biraz sd kanallar iyi gostermiyor sanki bende 4k vestel tv var tv nin uydu alicisi icinde oldugundanmidir nedir sd lerde cok ii
    Alıntı Baldemir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Next Machina 3D Çift Tuner 30.03.2018 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları:

- Kartina TV altyapı değişimi nedeniyle bağlanmama sorunu düzeltildi.
    - Stalker Altyapı değişimi nedeniyle bağlanmama sorunu düzelti.
    - Yazılım Test yazılımıdır, uygulamaları kullanmayanların yüklemesine gerek yoktur.
    - @doktornext'e teşekkürler.

Önemli Not: Yazılımlarda yapılabilecek maksimum geliştirmeler yapılmaktadır, cihazlar karşılaştırma yapılırken
    2000 HD serileri ile özellik bakımından karşılaştırma yapılmasın, 2000 HD serileri ile Machina 3D serileri hem donanım hemde yazılım bakımından 100/100 farklı.
    2000 mini serilerinde IPTV ana işlemci destekli, Machina serilerindeki IPTV apk farklı altyapıya sahip.Kimse hiç bir model vb ile baz almasınlar.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Editor tarafından (22-06-2018 Saat 04:55 ) değiştirilmiştir.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri