Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Kullanacağım kredi hakkında bilgi almak istiyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Kullanacağım kredi hakkında bilgi almak istiyorum.

Merhaba saygı değer arkadaşlar. ben allah nasip ederse inşallah temmuz 2018. emekli olacam. ve askerlik borcum dahii kişisel birikmiş eski borç var yanii toplamda 73000 bin lira bankadan kredi kullanmayı düşünüyorum. merak ettiyim. ben bu 73000 bin lirayı geri olarak kaç ayda ödeyecem. ve toplam kaç lira yatacak. altımda yaklaşık 75 bin lira değerinde araç var. ana para eğer çok faiz yemiyecekse altımdaki aracı satmak istemiyorum. ama çok faiz yiyecekse aracı satmak daha akıllı olacak. görüşlerinize ihtiyacım var.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

valla hocam krediler cok fazla hiç banka işine girme bence 75 bin kredi cekersin bakalım geri dönüşün kaç tl ben sana akşam hesap cıkartırım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tahminime göre geri ödeme süresi en az 60 ay ve toplamda en az 115 bin lira ödenecek sanırım. ama ne kadar doğru bilmiyorum. alacağım aylık 1450 tl imiş. sgk dairesi öğle dedi. bu aralar banka faizleride yükseldi. faiz olarak yaklaşık 30-35 bin lira para tutuyor akıl karı değil diye düşünüyorum. büyük ihtimal aracı satılığa çıkaracağım. daha akıllı bir davranış diye düşünüyorum.

Nötig. SGK'da çalışıp İşlemlerimi takip eden arkadaş şimdi beni aradı. bende ona banka faiz oranını sordum. en az 1.26 dedi bana.
    Konu aliharbiye tarafından (11-07-2018 Saat 11:45 ) değiştirilmiştir. Sebep: Yazıya ekleme yapıldı.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    tahminime göre geri ödeme süresi en az 60 ay ve toplamda en az 115 bin lira ödenecek sanırım. ama ne kadar doğru bilmiyorum. alacağım aylık 1450 tl imiş. sgk dairesi öğle dedi. bu aralar banka faizleride yükseldi. faiz olarak yaklaşık 30-35 bin lira para tutuyor akıl karı değil diye düşünüyorum. büyük ihtimal aracı satılığa çıkaracağım. daha akıllı bir davranış diye düşünüyorum.
    bankayla ugraşma ustad modern tefeciler onlar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri