Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: Çanak Anteniniz Ayarı Bozuldu Bunu Kim Ayarlıyor?

Katılımcı sayısı
377. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Kendim Ayarlıyorum

330 87.53%
  • Servis Çağırıyorum

33 8.75%
  • Eş-Dost-Arkadaş Yardımcı Oluyor

14 3.71%
Sayfa 1/6 123456 SonSon
58 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Çanak Anteniniz Ayarı Bozuldu Bunu Kim Ayarlıyor?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Çanak Anteniniz Ayarı Bozuldu Bunu Kim Ayarlıyor?

Arkadaşlar sitemizin ortak noktası biliyorsunuz uydu forum sitesi olması.Daha önce böyle bir anket yapmadıgımızı farkettim .

Şimdi gelelim sorumuza canak anteniniz bozuldu uydu ayarlama konusunda kendinizmi ayarlıyorsunuz yoksa dısarıdan servismi cagırıyorsunuz veya arkadaşınız dostunuzmu yapıyor.

Ve kendim yaparım diyen arkadaşlar ne gibi yöntemler kullanıyorsunuz anketimize katılımın forumların sessiz oldugu ortamda yuksek olmasını bekleyerek acıyorum.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Satfinder 5pro cihazımla kendim ayarlıyorum anteni mi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende magicfinder gold var onla ayarlıyorum daha önce tekniksat vardı bozuldu malesef ona buna vere vere şimdi kimseye veremiyorum kampanyada aldım 460 tl şimdi ucmuş fiyatı
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende satfinder5 hd slim ile ayarlıyorum. zamanında 800 tl'ye almıştım dolara yenik düştü. Şimdi sıfır fiatı ne kadar acaba?.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende satfinder 5 600 TL aldım Hala duruyor yedek olarak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende anten işlerine meraklı olduğum için Satfinder 3 ultra USB ile kendim yapıyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben,dish pointer uydu sistemi ile ayarlıyorum.İnternetin olması yeterli.İyi günler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben kendim ayarlıyorum. Küçük atlanda analog ibreli cihaz bana yeterli oluyo. Uydu yönü olarakta son zamanlarda cep telefonu ile hizalama yapıyoum. El alışkanlığı ve bulunduğum ildeki konumları ezberlediğim için artık sabit olsun motorlu olsun ayar konusunda zorlanmıyorum. Ayrıca elimdeki analog cihaz ile digital cihazlara göre daha milimetrik hassas ayar yapıyorum.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evde gıgablue var.cep telıme dmsatfınder ındırdım.wıfı ıle ayarlıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cevo35 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    evde gıgablue var.cep telıme dmsatfınder ındırdım.wıfı ıle ayarlıyorum
    Internetle ayarliyorum.dediniz saniyelik.olarak tam.ayarlayabiliyormusunuz.net biraz geriden gelmiyomu acaba

Sayfa 1/6 123456 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri