Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Filbox Hemen Çalışmıyor artık ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha Filbox Hemen Çalışmıyor artık ?

Filbox Hemen uygulaması ve web te çalışmıyor.Sinema tv kanalları belgesel kanalları açılmıyor.Sadece TV8 TV 8,5 bu kanallar açılıyor.Filbox ta bir şeyler oluyor galiba?Yaklaşık 4-5 gündür durum aynı Müşteri Hizmetlerine ben dahil bir çok kullanıcı yazmış ama kimseye dönüş olmamış.Daha önce şikayet ve beni arayın mesajı bıraktığımızda 1 gün sonra aranırdık şimdi aranmıyoruz ne oldu acaba?

Kablo Tv de Sinema Yerli Sinema Yerli 2 ve Sinema 1002 kanalları eklenmiş.Bunlar eklenecek diye böyle oldu desek neden M H aramıyor. Arayıp bu bilgi verilebilirdi şüpheli bir durum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

filboxya bazı seyler yolunda gitmiyorda ondandır sahibi firar etti diye biliyorum
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sinema Tv ler satılmış demek ondan kimse ilgilenmiyor yeni patronlar herkesi işten çıkarmış.Kim bakacak teknoloji sorunlarına.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

filbox'un fil'i gitmiş box'u kalmış...daha nesini bekliyorsunuz...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Platform kapanabilir haber dogruysa % 80 işten cıkartmak ne demek entresan gerçekten zaten platformculuk işi futbol yoksa elinde malesef tutmuyor bein bile aylık 80 tl ye tum ligleri elinde olan paketi zor duruma düşünce satıyor
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri