Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Redline ts serisi sorun ve çözümleri buradan

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 58 Redline ts serisi sorun ve çözümleri buradan

arkadaşlar yaşadığınız sorunları buraya yazarsanız elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz
    yazılım isteklerinizi yazabilirsiniz neler olması vs
    Konu memoli1478 tarafından (30-10-2018 Saat 01:40 ) değiştirilmiştir.
    Visual Basic Coder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart fox grubu hk

Türksatta şifreli olan fox kanallarını redline ts180 plus cihazda açmak mümkün mü?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yerli platform hakkında bilgi veremiyoruz başka sorularınız varsa alayım
    Visual Basic Coder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

REDLİNE TS 2500 ONLİNE GÜNCELLEME YAPMIYOR

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart redline ts 4000 plus arıza

Alıntı memoli1478 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar yaşadığınız sorunları buraya yazarsanız elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz
    yazılım isteklerinizi yazabilirsiniz neler olması vs
    memoli bey;benim cihaz redline ts4000 plus dün bir yükleme yaptım.cihazda online güncellem gitti.tekrar hiç bir yükleme yapamıyorum uyumsuz dosya diye ikaz veriyor. alper r. diye arkadaş yayınlamıştı. özelinden mesaj attım .düzeltecek bir şeyler yap dedim ama ..cevap bile vermedi.youcam gitti.menü değişti.free server var ama nereye kadar gider bilemem.yüklememin amacı da tv ile cihaz arasında ses problemi var şimdi scart la izliyorum hdmı kablodan izlerken görüntü var ses yok.19.06 versiyonun dan başka ses alamadım kısaca tekrar 19.06 ya döneyim diyorum ama uyumsuz dosya ikazı veriyor.kurtarma yazılımı atıyorum ona da uyumsuz dosya diyor. tek denemediğim rs 232 kablosuyla deneyeceğim sizi diğer forumdan da takip ediyorum.sevgilerle.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aldanmaz67 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    memoli bey;benim cihaz redline ts4000 plus dün bir yükleme yaptım.cihazda online güncellem gitti.tekrar hiç bir yükleme yapamıyorum uyumsuz dosya diye ikaz veriyor. alper r. diye arkadaş yayınlamıştı. özelinden mesaj attım .düzeltecek bir şeyler yap dedim ama ..cevap bile vermedi.youcam gitti.menü değişti.free server var ama nereye kadar gider bilemem.yüklememin amacı da tv ile cihaz arasında ses problemi var şimdi scart la izliyorum hdmı kablodan izlerken görüntü var ses yok.19.06 versiyonun dan başka ses alamadım kısaca tekrar 19.06 ya döneyim diyorum ama uyumsuz dosya ikazı veriyor.kurtarma yazılımı atıyorum ona da uyumsuz dosya diyor. tek denemediğim rs 232 kablosuyla deneyeceğim sizi diğer forumdan da takip ediyorum.sevgilerle.
    bu yazılımı rardan cıkar usb ile yükle
    Visual Basic Coder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı lamec40 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    REDLİNE TS 2500 ONLİNE GÜNCELLEME YAPMIYOR
    son yazılımı yükle online güncelleme gelir
    yeni verilen yazılımlara yeni host adresi girildi
    Visual Basic Coder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha redline ts 2500

memoli usta ilgin için müteşekkirim. redline cihazımı yaklaşık ıkı ay önce aldım sorun yoktu hataen fabrika ayarlarına döndürdüm. uzatmıcam aldıgım bayi tekrardan yükleme yaptı ip tv tekrardan izlemeye başladık lakin online güncelleme yapmıyor. eger son sürümü yüklemesini yaparsam ip tv gider mi, sorun yaşar mıyım. son sürüm hangisi yardımcı olursan sevirim. şimdi den tşkler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Usb tak yazılımı yedekle öyle yükle sorun olursa yedeği geri yükle sorun olmaz
    Visual Basic Coder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart teşekürler

Alıntı memoli1478 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu yazılımı rardan cıkar usb ile yükle
    ilginiz için teşekkür ederim, halledildi.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri