Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: Poşetlerin Tüm Heryerde Paralı Olması Uygulmasını Doğru Buluyormusunuz?

Katılımcı sayısı
271. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

90 33.21%
  • Hayır

181 66.79%
Sayfa 1/7 1234567 SonSon
65 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Poşetlerin Tüm Heryerde Paralı Olmasını Uygun Buluyormusunuz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Poşetlerin Tüm Heryerde Paralı Olmasını Uygun Buluyormusunuz?

Gundem konularindan biri olan posetlerin parali olmasi uygulamasini forum uyelerimize soralim istedik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bence yanlış bir uygulama.tamam poset kullanılmasın ama marketlerde kesekagıdı versın.alınan 25 kurusun 15 i devlete 10 kurusu fırmaya kalıyormuş.hem para verıcem hemde fırmanın reklamını yapıcam.cok sacma.vıtrınlerde bır dunya plastık mesrubat var onlar ne olacak.fırmaların kazacları yetmıyor birde posetlerden kazanacaklar.poset yerıne fırmalar kesekagıdı kullansınlar.gne birileri para kazanacak gene olan bize olacak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

milletin cebine göz dikenler utansın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tamamen uygulamanin yersiz oldugunu dusunuyorum.Bu sekil doga icin onlem alinacaksa tum iciceklerin plastik madden arinip.depozitolu.olarak uygun sisteme gecmeleri gerekio mesrubatlar su plastik.siseleri gibi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

doga için onlem alınacaksa yeşıl alanları yokedip imara açmamak lazım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Poşetlerin doğada yok olması çok zor dolayısıyla bu karar alındı yoksa olay ne yeşilliği korumak nede başka bir şey kimse 0,25 kuruşla batmaz amaç zaten poşet kullandırmamaya çalışmak ileride dahada artacak fiyatlar. Sonuç olarak poşet dünyaya zararlı herkes alışverilere pazar çantası ayaralamalı artık.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Market alışverişini yaptıktan sonra poşetleri alın fişinizle birlikte gidin iade edin. 14 günlük yasal iade hakkımız var. Poşeti iade alamıyoruz derlerse defolu ayıplı mal sattınız ondan dolayı iade alın deyin iade almak zorundalar.

Alıntı uydu34 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Poşetlerin doğada yok olması çok zor dolayısıyla bu karar alındı yoksa olay ne yeşilliği korumak nede başka bir şey kimse 0,25 kuruşla batmaz amaç zaten poşet kullandırmamaya çalışmak ileride dahada artacak fiyatlar. Sonuç olarak poşet dünyaya zararlı herkes alışverilere pazar çantası ayaralamalı artık.
    Poşete sıra gelene kadar neler var doğaya zarar veren. En basiti aldığımız pet şise suları onlar doğaya poşetten kat kat zarar veriyor. Temizlik ürünlerinin hepsi plastik bunlar doğaya zarar vermiyormu? EEE birde hava kirliliği var devletimiz hangi fabrikanın baca emisyonlarını kontrol ediyor birde arabalar kamyonlar otobüsler var buram buram yağ yakıyor hangi birine arabası yağ yakıyor çevreyi kirletiyor diye ceza kesiliyor? Poşeti paralı yaparak doğa korunmuyor malesef.
    Konu Hikmet™ tarafından (05-01-2019 Saat 23:04 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

buyuk marketler eskıden poşete para verıyorlardı şimdi ise para ile satıyorlar.hem para alıyorlar hemde reklamını yapıyorlar.gene birileri vatandaşın sırtından para kazanıyorlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben bu uygulamanın DOĞAYI KORUMA ile alakalı olduğuna inanmıyorum

Avea inTouch 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Konuyu doğayı koruyup kirletmemek,ile yola çıkan akıllıya şöyle bir soru sormak istiyorum.Ben doğaya sahip çıkmayarak,doğayı poşetleme kirletmek isterim.Ben doğayı kirletmek istedikten sonra doğayı kirletecek okadar malzeme bulurumki,haddi hesabı olmaz.Beyler mesele poşet meselesi değil,gelir meselesi,Selamlar...

Sayfa 1/7 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri