Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Next Machina 3D V5.628 25.01.2019 Yazılımı Test Yazılımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn Next Machina 3D V5.628 25.01.2019 Yazılımı Test Yazılımı

Next Machina 3D V5.628 25.01.2019 Yazılımı Test Yazılımı

Yazılım notları
    - PowerVU kütüphanesi güncellendi.
    - Youtube da bazen oynatılamayan içerikler düzeltildi.
    - VOD içerikleri arttırıldı.
    - Uydu/TP listesi güncellendi.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yazılımı yapan yetkili arkadaşların dikkatine youtube da ayarlarda yüksek kalite seçilmiş olmasına rağmen videoların bazıları 360p olarak oynatılıyor. Bazı arkadaşlarda belirtmiş aslında bu durum bir önceki yazılımdada mevcuttu dile getirmedim bunda düzelmiştir umuduyla yükledim denedim yine aynı videonun kalitesini normalde bilgisayardan kontrol ettiğimde 1080 olarak izleniyor ama cihaz bunu 360p olarak gösteriyor yine söylemek istiyorum her videoda yapmıyor seçmece mi desem bilemedim.Mesela alttaki video cihazda 360p oynatılıyor.

[YOUTUBE]VA4zsuldpBI[/YOUTUBE]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Usta bu powervu ile cccam server ayni anda izlenebilecek yazilim gundemde yok degilmi halen ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

malesef yok ustam.hangını ızlemek ıstersek onu secıyoruz.ilginc yanı favorılerı ekleyemıyoruz.4.8 belgesellerı favorı yapıyorum.sonrada thordakıler favorı yapıyorum.en son yaptıgım thordakılerı gosterıyor yada ben yapamadım.next machına 3d
    Konu cevo35 tarafından (10-02-2019 Saat 13:31 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ellerine sağlık, Baldemir Usta; son güncellemeden sonra iptv yükleme sorunum oldu.
    x panel yükleme hatası veriyor veya connetion failed diyor. Yani kısacası x panel 'den iptv seyredemiyorum, şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
    Next 2000 Machina 3D HD ( çift tunerli )

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ilhancelik Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ellerine sağlık, Baldemir Usta; son güncellemeden sonra iptv yükleme sorunum oldu.
    x panel yükleme hatası veriyor veya connetion failed diyor. Yani kısacası x panel 'den iptv seyredemiyorum, şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
    Next 2000 Machina 3D HD ( çift tunerli )
    Bende sorun yok x panel de yazılımı yükledikten sonra fabrika ayarlarından 1.Nolu seçeneği seçin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İlginiz için teşekkürler, birde öyle deneyeceğim...Emeğe Saygı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

nextte hep test yazılımı ana yazılım yok maalesef .noktayı düzelt virgül koy..frekansları yenile .başka yazılım özelligi yok yazılımın rakamını degiştir tamam oldu bitti .dobrakonuşacak millet susacaktı tersi oldu dobra sustu alan konuştu .pişman ..pandora tam bir skandal ..bakalım nereye kadar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Next in ozellikle.machina gibi tutulan seride.powervu ile server ayni.anda izlenememesi buyuk.bir ayip.modul.cakisio.die yazilim.verilmiyorsa modulun devre disi eden bir yazilim.cikartsinlar ozaman tercihe gore.insanlar yukler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cok haklısın ustam.zamanında 550 lıra verdık aldık.powervu ıle serverı aynı anda ızleyemıyoruz.botech pıko aldım 75 lıraya onda ızlenıyor.modulle cakısıyorsa yazılım cıkarsınlar.bız modul kullanmıyoruz.bırde koskoca next machına 3d cıft tunerde favorı lıstesı yapamadım.thor dakı kanalları favorı yapıyorum ustune 4.9 dereceyı eklıyorum thordakıler kayboluyor.yenı urun next 64 cıkarmıslar astra 19 o***mış.bize gelınce yok
    Konu cevo35 tarafından (01-03-2019 Saat 15:12 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri