Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 8/8 İlkİlk 12345678
76 sonuçtan 71 ile 76 arası

Konu: Botech 600 HD Plus 2.81 Yazılımı - 17 Nisan 2019

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu cihazda funcam biss vede görüntü kaliteside iyi fena değil ama tek eksik yeni nesil xstream codeler ortalama vod vb lerle birlikte 10000 kanal vede üzeri ve bu şekildede bu cihazda sorun oluyor çoğu iptv değerlerini girsek bile cihaz hata veriyor kabul etmiyor bu cihaza yeni yazılımlarla beraber usb flashtan iptv oynatma özelliği eklense bu sorun çözülür vede onlarca iptv de olsa çok rahat bir şekilde çalıştırılır. bu sorunu ilgili firmaya yazılım arge ekibine ileten bir arkadaş olursa bu iptv sorunuda ortadan kalkar. saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Digiulama usta Bazı kanallarda N.D.S XTM Açılıyor bunun üzerinden çözüyor belliki .. ama açık olduğunda Kayıt yapılamıyor N.D.S XTM açık kayıt yapılamıyor diye hata çıkıyor Bein,Rmc ve NRJ kanallarında veriyor bu hatayı bi çözümü yokmu acaba ..

Bu arada Max 4,5,6'da açılıyor bugün ..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

şuan baktığımda 1,2,3 ve rmc1 açık csattan.maxlar kapalı.
    Konu zaltun tarafından (24-05-2019 Saat 17:40 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tşk usta

Kullanıcı Bilgi Menüsü

gene bır mac gunu gene botech çalışmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar cihaz garantiden geldi. 2.81 vardı .Garantide 2.66 yüklemişler. ben de 2.81 i yükledim. "SN yok yada yanlış USB menüden güncelleme için bir tuşa basın! (02) " hatası veriyor usb menüye atıyor. göstergede e044 yazıyor.. elimde bulunan kayıtlı kanal listesini de yüklemiyor. başka hiçbir menüye falan girmiyor. yardım ederseniz çok sevinirim

Sayfa 8/8 İlkİlk 12345678

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri