Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Şifre kartı ve orijinal makina eşleşmeli yeni versiyon sistemleri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn Şifre kartı ve orijinal makina eşleşmeli yeni versiyon sistemleri

Arkadaşlar...uydu dünyasında tecrübeli insanların bildiği üzere artık bazı dijital şifreli platform yayın kuruluşları illegal cardsharing yöntemine karşı atak geliştirip sistemlerini güçlendirirerek orijinal cihaz ve şifre kartı eşleşmesine geçiyolar...benim merak ettiğim şey yeni sistemde şifrelerin kırılışına imkan katiyen olamazmı tekniken...örneğin sky italia paketi tamamen bildiğim kadarıyla cihaz ve kart eşleşmesine geçen platform korsan şekilde kesinlikle izlenemezmi...yanlış anlaşılmasın sorum yabancı platformlarla alakalı...
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

fransız beın sports ta gecti sanırım, paylaşım ile tv izlemek hayal

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu işler arz talep meselesi...kimin uydu makinasının özelliği fazlaysa o firma parayı bulur....insanoğlunun vurduğu kilidi yine başka bir insanoğlu açıyor...kart eşleşmesindede bu böyle ve böyle olacak......örnekmi... botech piko....ben kullanmıyorum fakat kullananlar kör topalda olsa beinsporları alisamiyende seyreder gibi seyrediyorlar.......uzun lafın kısası...yarın neolacağını,nasıl bir güne uyanacağını kimse bilemez....
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eşleşme ile çalışabilen bütün cihazlar tabiki kırılabilir. ama bu cihazların yazılımlarını uygun hex editör program gereklidir. veriyi cihazdan ve karttan okup başka cihazlara yüklersen olur. aslında teknoloji için çok basit bir işlem. ama elde teknoloji imkan olmadığı için malesef pek olmuyor diyelim. yazılımlarda hex programlarında bu işin çok iyi eğitimini almış kişiler için sadece 5 dakikalık iş. saygılarımla aliharbiye.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım...aliharbiye ağabey teknoloji henüz eşleşmeli makinaların şifrelerini kıramıyo elden imkan gelmiyo derken bunumu kastettin anladığım kadarıyla sky italya canal+france vesayire gibi yıllar önce cardsharing yöntemiyle izlenebilen şifreli paketleri artık seyredemeyecekmiyiz
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu işler artık sermaye işi. Şu an en ucuz dağıtım şekli IPTV dir ama görüntü kalitesi ve donma sorunu nedeni ile bana göre halen vasat durumdadır.

Ben forever server kullanıyorum. Server desteği şu an iyi ve nerdeyse en fazla kanal açılabilen server durumda tabi destek nereye kadar devam eder bilinmez.

Tabi burda hd-4k-8k-emu desteği-card sharing desteği-iptv desteği-android ve lınux gibi bir çok gelişen teknoloji olunca hepsini bir arada sunmak çok zor. Birde işin içine görüntü kalitesi hız sorunu girince uydu dünyası sonu gelmeyen bir uzay boşluğuna dönüyor.

Kısacası biz ne zaman bu uydu işi bitti desek tam ramak kala illaki bişiler çıkıyor. Platformlar ücrestisz izlettirmemek için ellerinde geleni yapsalarda bir şekilde alternatfi çıkıyor. Tabi bu alternatfilerde her zaman tüketim olarak bize geri dönüyor.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar...şifreli platfrom yayınları cihaz ve kart eşleşme sistemine geçişe yavaş şekilde devam ederek bence cardsharing yöntemi dünya üzerinde 2021 yılının sonuna kadar tamamen sonlanabilir tahmin ederim ve illegal yayın azalabilir...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar...cihaz ve kart eşleşme sistemindeki sky-italya ve nova-greece vesayire gibi bazı şifreli avrupa yayın platformlarını iptv yöntemiyle seyredebiliyoz...yıllar önce çeşitli uydular üzerinden kart paylaşımıyla izlenebilen bazı paketlerin yeniden şifrelerinin kırılışı bence hayal...yani donmalı ve takılmalı iptv ile idare edicez mağalesef ne yazıkki...sky germany...canal+france...dijital albania...ve cardsharing yöntemiyle izleniş imkanı uzun zaman önce biten diğer paketleri ancak böyle seyretmeye devam ediyoz...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri