Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Smart IPTV Kaldırıldı. Alternatif Ne Olacak?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha Smart IPTV Kaldırıldı. Alternatif Ne Olacak?

Özellikle akıllı televizyon kullananlar Smart IPTV uygulamasını tercih ediyordu. Hem kullanımı kolay, hem özellikleri iyi hem de arayüzü güzel olduğu için tercih ediliyordu. Fakat uzun zamandır olan uygulamanın kaldırılacağı söylentisi gerçek oldu.

Alıntıdır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

samsunglardamı kaldırıldı osmanke?
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bugün tv'ye factory reset atmıştım. Kurulumdan sonra Smart iptvyi göremedim. Sonra bu konuya denk geldim.

Sonra mağazayı biraz kurcaladım. Sadece Smart Hub listesinden kaldırılmış.
    Mağazaya girip "indirilen uygulama" listesinde sağa doğru gidin. Smart iptv uygulamasının üstünde OK tuşuna basılı tutup ana ekrana eklemeyi seçin.

Şuan normal şekilde çalışıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar Samsung Smart Tv de eğer Smart İptv yi kullanıyorsanız, ayarlardan güncllemeyi kapatın. eğer güncellemeler açık kaldıysa çalışmaz. altarnetif olarak Samsung tv lere net iptv yi kurabilirsiniz. deneme iptv almak istiyorsanız Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. adresine yazabilirsiniz. ben buradan aldım. süper 12500 kanal

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı osmanke Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Özellikle akıllı televizyon kullananlar Smart IPTV uygulamasını tercih ediyordu. Hem kullanımı kolay, hem özellikleri iyi hem de arayüzü güzel olduğu için tercih ediliyordu. Fakat uzun zamandır olan uygulamanın kaldırılacağı söylentisi gerçek oldu.

Alıntıdır

sanmıyorum öyle bir şey olacağını

Kullanıcı Bilgi Menüsü

SSIPTV devam ediyor konu kapanmıştır
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri