Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: Aramızda sivaslı arkadaş varmı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    merhaba arkadaşlar. internetten kangal ilçesinde Göl Pınar kotyd adlı bir özel yurt buldum, telefon açtım, çaldı çaldı cevap veren olmadı, bir müddet sonra onlar bana geri dönüş yaptı, konuştuk, yatma kalma yemek, ve yağmurlu gönlerdede minibüs kıralayarak öğrencileri üniversiteye götürdüklerini, ve haftada bir gün kuran dersi verdiklerini söyledi. senelik ücretide bayağı düşük 1600 tl olduğunu söyledi. ya arkadaşlar bu özel yurt neyin nesi acaba herhangi bir tarikata veya camiaya veya camiata hizmet veriyormu? yoksa sırf öğrencilerin yararına olan özel bir yurtmu? ben sonradan orada oğlumun başına herhangi bir şey gelmesinden korkuyorum. bilen arkadaş varsa ve cevap yazarsa çok iyi olur. en azından hepimiz rahat nefes alıp veririz. nede olsa hiç kimse çocuklarının başına bir şey gelsin istemez.
    Abi yurdun ismini ve numarasını özelden atsana bana ben arkadaşa söyleyim neyin nesiymiş öğrenirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

günaydın arkadaşlar, dün akşam yurt'u aradım ve benimle konuşan adam açık ve net bir şekilde yurdun süleymancılar tarafından hizmet verdiğini söyledi. burayı unuttum para verseler artık ora gitmem en iyisi oğluma özel ev yada daire tutmam olacak. evet böyle yapacam. xxman arkadaşım bana zaman ayırdığın için ve ilgin için çok teşekkür ederim.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aman hocam dikkat edin bu tür cemaatlere bi selam verdiyseniz insanı yoldan çıkarırlar dini konularda bildiklerinide unuttururlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    günaydın arkadaşlar, dün akşam yurt'u aradım ve benimle konuşan adam açık ve net bir şekilde yurdun süleymancılar tarafından hizmet verdiğini söyledi. burayı unuttum para verseler artık ora gitmem en iyisi oğluma özel ev yada daire tutmam olacak. evet böyle yapacam. xxman arkadaşım bana zaman ayırdığın için ve ilgin için çok teşekkür ederim.
    Sivas/Merkez olsaydı kalacak yerini hemen hallderdim Kangal ilçesi bana biraz uzak olduğu için elimden birşey gelmiyor. O yurda yerleştirnektense 1+1 apart daireler olması lazım oralarla bi bakın abi, zaten oğlun arkadaş edindiği zaman daha iyi bir eve geçerler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

devlet yurtlarındada kendini reis yapan tipler gezer odaları gezer yok kurallar şöyle yok bunlar yasak şöyle böyle. bence en güzeli ya eve çıksın yada eşyalı hazır apartlar a çıksın..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim. öncelikle bu konuda güzel ülkemi biraz eleştirmek istiyorum. ülkemizin neresi olursa olsun üniversitelerin olduğu her yerde devlet yurtları olmalı. sonra hiç kimsenin maddi durumu sorgulanmadan oğlunu çocuğunu devlet yurduna kaydetmeli. malesef bunların hiç biri ülkemizde yok. arkanda dayı amca veya birileri varsa kim olursan ol. yine devlet yurdu olan yerlerde oğlunu devlet yurduna koyabiliyorsun. bence bu sorun ülkemizin en büyük sorunu haline gelmiştir. ve TBMM. umurunda bile değil. o kadar yanlış ve ters şeyler varki. adamlar kendi şahsi çıkarları peşinde koşmaktan, önemli olan şeylere yetişmiyorlar. oğlum 18 yaşında çok akıllı çalışkan ve sakin bir çocuk. nerede nasıl kalacağını ne yiyeceğini. akşam açmı tokmu yattı bilemiyorum. üşüyormu sorunu varmı bir yerleri ağırıyormu, neyi var neyi yok bilmiyorsun, bazı özel yurtlara gönderdiğin zaman ona karışan onu rahatsız eden ya öğrenciler yada oradaki görevliler görevlerini yanlış kullanarak oğluma zarar verebiliyorlar. o kadar çok sorun varki. bunları aşmak gerek ülkemizin önde gelen liderleri en kısa zamanda yurtlar inşa edip, ücret olarakta ne talep edecekse halletmelidirler. evet bu cumartesi akşamı allah nasip ederse yola çıkıp oğluma yer bakacam. ufak dayalı düşeli bir yer bakacam. maddi durumum çok iyi değil. bakacam ama en iyisi oğluma kendi başına kalabileceği bir yer ayarlamam gerekecek. hepinize çok teşekkür ederim. bana zaman ayırıp yardımcı olmaya çalıştınız. hep leyhime ve yararıma yardımcı oldunuz. allah hepinizden razı olsun. hepinize çok ama çok teşekkür ediyorum. en derin sevgi ve saygılarımla, size ve kültürünüze çok saygı duyuyorum.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Günaydın arkadaşlar dün sivas kangal'daydım. oğluma yatacak kalacak yer ayarladım geldim. dün akşama doğru eve vardım. bugün sabah itibarı ile kayıt yaptırdı. yer olarak güzel, insanlarıda iyi davrandılar. inşallah hep böyle kalır. gece acaip soğuk vardı gündüzleri ise, sıcaklık 20 falanda seyrediyordu. ben şort ve tişört ile gitmiştim oraya, geceleri arabada olmama rağmen çok üşüdüm. şimdi hatay'dayım şu an sıcaklık derecesi 28 öğlene kadar 33 dereceyi bulur, burda herkes halen yazlıklarla dolaşıyor. allah herkes için hayırlısını nasip eylesin. allah utandırmasın. saygılarımla aliharbiye.
    LEBEN ?

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri