Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: Kendi Özel Arabanızda 153 Tl Sigara Yasağı Cezasına Nasıl Bakıyorsunuz?

Katılımcı sayısı
284. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Olumlu Bakıyorum

117 41.20%
  • Olumsuz Bakıyorum

167 58.80%
Sayfa 1/4 1234 SonSon
32 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Kendi Özel Arabanızda 153 Tl Sigara Yasağı Cezasına Nasıl Bakıyorsunuz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Kendi Özel Arabanızda 153 Tl Sigara Yasağı Cezasına Nasıl Bakıyorsunuz?

Kendi Özel Arabanızda 153 Tl Sigara Yasağı Cezasına Nasıl Bakıyorsunuz?
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben sigara kullanmıyorum...araç benim aracım kısaca benim özelim bi başkasını rahatsız etmediğim sürece kimseninde özel alanıma müdahale etmesine izin vermem.sonuçta alkol değil uyuşturucu değil.sigara üreten firmalara ceza kes

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben sigara içmem. başkasınında arabamda sigara içmesine izin vermem. ama adamın kendi arabası. içmek istiyorsa içsin. sanane. banane. birde sigaranın direksiyon başında cep telefonu kadar dikkat dağıttığına inanmıyorum. ben araba sürerken cep ile konuşan ve sol şeritte giden çok yavaş giden şöförlerden nefret ederim. konuşacaksan sağ şeritten git, ne yaparsan yap. bide sağ şeritte çok yavaş giden hanımlar var. onlaarıda hiç sevmiyorum. yol şahsi bir insanın değil. herkesin. yavaş gideceksen sağ şeritte git, ne yaparsan yap. ama yolumu tıkama.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

2014 yılında çıkan kanun,2019 yılında uygulamaya geçiyor.saglıgımızı bu kadar düşüyordunuz,5yıldır niye uygulamadınız kanunu.
    mesele zaten sağlıgımız değil,mesele tamamen duygusal..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İzmir de siyanürlü su içmek gibi.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben olumlu bakıyorum ama sadece şu şekline içen kişi tekse yada içenlerden oluşan bir grupsa karışılmamalı ama içmeyen olursa ve içen kişiye ses çıkaramıyorsa iyi diyebilirim.
    Arabadan sonra evimizede gelir mi acaba ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sigara yüzünden olan kazalar tv lere fazla çıkmadığı için yada böyle bir olaydan kimsenin canı yanmadığı sürece benim arabam benim özelim devlet para peşinde gibi hikayeler devam eder durur.

Sigara yüzünden ilaç baronları zengin oluyor. Herkez vergi diye basbas bağırıyorlar ama sigara ve alkol kullanıp hastanede tedavi olanların masrafları kimden ödeniyor. Bu dünyada eşitlik demokrası yi herkez kendine göre yontuyor.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar bu konu belki çok tartışılır ama hepimizin ama ayrıntısız hepimizin yaptığı bir şey var kimse inkar etmesin bu bir gerçek kendimize bile itiraf edemediğimiz bir gerçek.

Her kim olursa olsun birisi düzgün bir şey yapsa mesela hemen eğer yaptığı konuya söz edemiyorsak geçmişinden yanlış bulup olayı bütünleştiriyoruz. Sende o zaman şöyle böyle diye hepimizin yaptığı bu çok yanlış bir olay bu hayat yaşantımızda hiç beğenmediğimiz insanlar kurumlar bile bazen doğru işler yapabilirler. Unutmayalım ki bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösteriyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yunanistandaki çoğu yangınlar arabadan atılan söndürülmemiş sigaralardanmış,,,

Hatta Rusyada 1 ekimden sonra evin balkonunda sigara içene ve barbekü yapana yüklü çezalar geliyormuş

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri