Merhaba saygı değer arkadaşlar. internetten akbank kredi kartı müracaatından bulunmuştum. onaylandı dendi kartı bana kurye ile gönderdiler. kart sözleşmesinide kurya beraberinde getirmişti. sözleşme kalın bir kitap gibi kaba ve kalındı. neyse imzaladık kredi kartını aldık. 2 defa kullandıktan sonra bana kart aidatı olarak 169 tl ücret gelmiş. akbank müşteri hizmetlerini arıyarak. bu parayı ödemeyeceğimi ve gerekirse kredi kartını iptal ettirip. yine ödemekten yana olmadığımı söyledim. beni yaşadığım şehirdeki akbank şubesine yönlerdirdiler. aklıma hemen otomatik ödeme faturası geldi dedimki belki otomatik ödeme isteyiz kart aidatından vaz gezerler. şubedeki hanım efendi tc. beni soguluyarak. sistem bana herhangi bir teklif sunulmamaktadır dedi. beni tekrar akbank müşteri hizmetlerine yönlendirdi bende aradım. herhangi bir şekilde bana yardımcı olamıyacaklarını ve kredi kartını iptal etsem bile kart aidatı için yasal işlem başlatacaklarını söyledi. itiraz ettim kabul etti. bankadan bana bugün telefon geldi. kredi kartı yıllık aidatı şikayetiniz kabul edilmedi. aidatı yatımalısınız dendi. otomatik ödeme falan yapalım dedim. sizinle çalışmam için bana kapı açın dedim. yardımcı olun dedim kredi kartını kullanmaya devam edeyim. hayır olmaz dedi bunu ödeyeceksiniz dedi bana. bende kredi kartına olan burcumun içindeki kart aidatını düşerek asıl burcumu ödedim. kredi kartı yıllık aidatını yatırmasam başıma herhangi bir şey gelirmi sizce ne yapmalıyım. bu arada forumda olan şikayet hattından yanii Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. şikayette bulundum.