Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: MERKEZİ SİSTEME KENDİ UYDUMU EKLEME

Kullanıcı Bilgi Menüsü

MERKEZİ SİSTEME KENDİ UYDUMU EKLEME

SA HAYIRLI KANDİLLER HAYIRLI AKŞAMLAR BİZİM BİNADA MERKEZİ SİSTEM VAR VE TEK 42 (TEK ÇANAK VAR) KURULU MULTİSWİTCH A GİRİŞİ YANDIĞI İÇİN 42 B YE TAKTIK BEN KENDİ ANTENİMDE BULUNAN 19-13 VE 7 Yİ MERKEZİ SİSTEMLE NASIL BİRLEŞTİRİRİM.

BAZILARI TEK DİSECQ YETER DİYOR BAZILARI OPTİON SWİTCH DİYOR KAFAM KARIŞTI YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. KULLANAN VARSA BÖYLE ZAHMET OLMAZSA FOTO ATABİLİR Mİ ?

İYİ AKŞAMLAR

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı lopa Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    SA HAYIRLI KANDİLLER HAYIRLI AKŞAMLAR BİZİM BİNADA MERKEZİ SİSTEM VAR VE TEK 42 (TEK ÇANAK VAR) KURULU MULTİSWİTCH A GİRİŞİ YANDIĞI İÇİN 42 B YE TAKTIK BEN KENDİ ANTENİMDE BULUNAN 19-13 VE 7 Yİ MERKEZİ SİSTEMLE NASIL BİRLEŞTİRİRİM.

BAZILARI TEK DİSECQ YETER DİYOR BAZILARI OPTİON SWİTCH DİYOR KAFAM KARIŞTI YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM. KULLANAN VARSA BÖYLE ZAHMET OLMAZSA FOTO ATABİLİR Mİ ?

İYİ AKŞAMLAR
    sen kendi dairene inen kabloyu bul.bir dayzek al.sonra yukarda bağlı olan antenlerden santral kısmına kadar gelen kabloları dayzekten 13 a/7 c/19d olarak bağla kısa bi kablo ile santralden b girişine bi kablo bağla kendi dairene inen kabloyuda dayzek çıkışına bağla sonra uydu cihazından dayzek ayarlarını antenlere göre ayarla işlem tamamdır..bak anlamadım deme tane tane anllatım)))

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri