Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
13 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Markası samsung olan hiç bir şeyi artık evime almam. ve aldırmam.

Threaded View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Markası samsung olan hiç bir şeyi artık evime almam. ve aldırmam.

Merhaba arkadaşlar, Öncelikle konumun yeri burası değilse. admin arkadaş konumu yerine taşırsa afola. evimde olan samsung marka eşyalardan bahsetmek istiyorum. çamaşır makinesi samsung, kullandığım tv samsung, buzdolabı samsung, 1 ay öncede 3 adet samsung akıllı cep telefonu almıştım. yaklaşık 5 bin lira. keşke almaz olsaydım hata yaptığımı ve almamam gerektiyini şimdi anladım. şimdi asıl konuya gelelim. oğluma 1.5 yıl önce 1200 liraya bir cep telefonu almıştım. şimdi bozuldu servise gönderdim. dün bana onarım bedeli 780 tl para çıkardılar. onarım bedeli için hemfikirmiyiz diye sordular bana, bende hemen hayır değiliz dedim. çıldırdım. telefon garantili olmasına rağmen bateryesi şişmiş, kendi kendine kapanıyor. kapatma açma tuşu arızalı işlem yapmıyor.ön ekran camı kırık. firma neye garanti veriyor, diye sordum cevap vermediler. yapmayın geri gönderin dedim. yazıklar olsun. bu firmayı kınıyorum. bugünden sonra artık evime markası samsung olan hiç bir eşya almıyacam. telefon garantisinin bitmesine daha 5 küsür ay var. ekran camı çatlak ekranda sorun yok. tertemiz gösteriyor. garatiden hiçbir şey yapmıyorlar. NEDEN GARANTİ VERİYORLAR.
    Konu aliharbiye tarafından (26-01-2020 Saat 13:39 ) değiştirilmiştir.
    LEBEN ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri