Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: İçeriğini en çok beğendiniz uydu/iptv platformu hangisi?

Katılımcı sayısı
16. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • DİGİTURK

4 25.00%
  • D SMART

5 31.25%
  • TİVİBU

4 25.00%
  • KABLOTV/TELEDUNYA

2 12.50%
  • TURKCELL TV+

1 6.25%
  • VODAFONE TV

0 0%
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: İçeriğini en çok beğendiniz yerli uydu/iptv platformu hangisi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart İçeriğini en çok beğendiniz yerli uydu/iptv platformu hangisi?

Bu ayki anketimiz içerik yönünden en cok begendiginiz yerli uydu/iptv platformu?Oy ve yorumlarınızı bekliyoruz.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ankete ilk yorum benden gelsin bende d smart yok ama dısarıdan bakınca d smart içeriki diğerlerine göre daha iyi tivibu ve digiturk surekli kanal cıkartıyorlar özellikle digiturk ve tivibuda animal planet-discovery showcase falan cıkarttılar Ayrıca tivibu fox sports ve nat geo people gibi kanalları cıkarması içerik yönunden bana göre zayıf hale getirdi sec izlede hep aynı filmler mevcut digiturkun surekli kaliteden uzaklasıp kanaşl cıkartmasıda cabası
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ankete oy kullanamadım ben seçeneklerde işaretleme yok. Ama Dsmart kullanıyorum ben, Digiturk ve Türkcell hattımdan dolayı TV+ var ama Dsmart yayınları daha güzel gibi, tek sorun reklam olması. DİGİTURK film kanallarınıda beğeniyorum kaliteli filmler vs var onlarda da reklam olmaması daha güzel.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sivas-58 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ankete oy kullanamadım ben seçeneklerde işaretleme yok. Ama Dsmart kullanıyorum ben, Digiturk ve Türkcell hattımdan dolayı TV+ var ama Dsmart yayınları daha güzel gibi, tek sorun reklam olması. DİGİTURK film kanallarınıda beğeniyorum kaliteli filmler vs var onlarda da reklam olmaması daha güzel.
    Mobil stilden girdiyseniz anket secenekleri cikmaz masaustu goster demeniz yeterli veya sitenin en altindan Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. tam siteye tiklamaniz yeterli

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kanallari geri sarma ozelligi acisindan tivibu ev bana gore iyi ama son 2-3 yildir tivibuda gerileme var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kablo tv tele dünyayı on yıldır kullanıyorum çok menmunum...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bence huc bırı tuksat normal uydu en ıyısı bedava

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri