Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Next Quantum 4k+ android uydu alıcısı izlenimlerim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Evet doğrudur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı seremir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Evet doğrudur
    cihazın videosunu izledim kanal geçişleride yavas değilmi ustad sıkıntılı oldugu gorunuyor bende atlanda smart g3 vardı onunda 2 kumandası vardı mauseli falan android aynı senin cihaz gibiydi geçişler olsun falan disecg problemleri en sonunda machina 3 d aldım 2-3 sene önce kurtuldum resmen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Evet gayet sıkıntılı ben dreambox,vu duo,vu Ultimo gibi cihazlar kullandım en son Next 2000 HD machina aldım sıkıntısızdır motorlu çanakta cccamda televizyonu 4 k alınca hadi dedim hem uydu alıcısı hem android bakımından tek cihazda toplayayım ama şuan için hüsran demem yanlış olmam sanırım daha çok video atacağım ses geriden geliyor bazen normal kanallarda 1 2 saniye arası donmalar oluyor bunların hepsini paylaşacağım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı seremir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Evet gayet sıkıntılı ben dreambox,vu duo,vu Ultimo gibi cihazlar kullandım en son Next 2000 HD machina aldım sıkıntısızdır motorlu çanakta cccamda televizyonu 4 k alınca hadi dedim hem uydu alıcısı hem android bakımından tek cihazda toplayayım ama şuan için hüsran demem yanlış olmam sanırım daha çok video atacağım ses geriden geliyor bazen normal kanallarda 1 2 saniye arası donmalar oluyor bunların hepsini paylaşacağım
    Müdurum bunu iade edemiyormusun videonu izledim nextin kronik sorunlari farkli sekilde cihazda yer edinmis kendine

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aksine iade etmeyeceği bekleyeceğim bakalım nextin bu cihazdada sınıfta kalışını görelim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhablar 2ci videomuz: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhabalar üçüncü videomuz: Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazılımdan sonraki izlenimlerim

Konu Simba tarafından (30-04-2020 Saat 04:02 ) değiştirilmiştir. Sebep: video siteye eklendi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ustad videonu izledim cihazdaki yavaslılık devam ediyor birde kanallar hemen gelemiyor sanki disecg sorunu var gibi bir izlenim var senin bu cihaz dısında kullandıgın cihazda böyle bir problem yok deilmi
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet cihazda kanal geçişleri çok yavaş diseq motor kullanımı sıkıntılı ben bir çok cihaz kullandım böyle bişey yaşamadım

- - - Updated - - -

yeni 2 yazılım gönderdiler 1 ciyi denedim ama yükleme olmadı bunu son videoda görmüştük 2 ci yazılımı yükleyip izlenimleri paylaşacağım

Sayfa 2/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri