Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Yeni Microsoft Edge ile tanışın #2020 (Tavsiye Edilir)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Yeni Microsoft Edge ile tanışın #2020 (Tavsiye Edilir)

Yeni Microsoft Edge ile tanışın.Chromeden daha hızlı geldi bana o gibi kullanışlı arkadaşlar tavsiye ederim .Windows 7-8-10 Ve Akıllı telefonlarda kullanabilirsiniz

Yeni Microsoft Edge ile tanışın. Daha fazlasını bekleyin. Daha fazla gizlilik. Daha fazla kontrol. Daha fazla üretkenlik. Daha fazla değer. Telefonunuzdan bilgisayarınıza ve oturum açtığınız diğer cihazlara, her yerde aynı gezinme deneyimini yaşayın. Microsoft Edge; izleme önleme, AdBlok Plus ve InPrivate modu gibi özelliklerle çevrimiçi gizliliğinizi koruyacak araçlar sağlar. Dağınıklığı ortadan kaldıracak şekilde Web içeriğini düzenleyerek hareket halindeyken içeriğinizi kolayca bulun, görüntüleyin ve yönetin. Birinci sınıf uyumluluk, performans ve yeni özellikleriyle yeni Microsoft Edge ihtiyaç duyacağınız tek tarayıcı.

Yeni Microsoft Edge özellikleri:

Daha kişiselleştirilmiş bir gezinme deneyimi
    • Sık kullanılanlarınız, parolalarınız ve diğer kayıtlı verileriniz,cihazlarınız arasında güvenli bir şekilde eşitlenir.

Verilerinizin denetimini ele alın
    • İzleme önleme, doğrudan erişim sağlamadığınız sitelere ait izleyicileri engeller. Bu özellik varsayılan olarak etkin olduğundan hiçbir işlem gerçekleştirmeden daha gizli bir gezinme deneyimine başlayabilirsiniz.

InPrivate modunda gezinin
    • InPrivate sekmeleri kullandığınızda, tüm InPrivate sekmelerini kapattıktan sonra tanımlama bilgileri, geçmiş, otomatik doldurma bilgileri veya geçici dosyalar gibi gezinme verilerinizcihazınıza kaydedilmez.

Reklamları Engelleyin
    • AdBlock Plus, istenmeyen reklamları engellemenize yardımcı olur.
    • Ayarlar > İçerik engelleyiciler bölümüne giderek reklam engellemeyi açın.

Microsoft Rewards
    • Bing ile arama sırasında ödüller kazanın.

Yeni!
    • Yeniden tasarlanan gezinti yapısıyla Sık Kullanılanlar, Okuma listesi ve daha birçok özelliğe daha az dokunuşla ulaşabilirsiniz.

Bilgisayar için Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. İndirebilirsiniz.

Android için Play storeden Alttaki Butondan İndirebilirsiniz

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

İOS için Alttaki Butondan indirebilirsiniz

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu Simba tarafından (03-05-2020 Saat 03:34 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cep telefonuna kurdum gercekten sahane olmus bir chromeden falan gayet hizli tesekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Play storeden edge olarak indirdim ayarlarda adblok plus ile reklamlar hic bir web de cikmiyor.Chromeden buna gectim izlenimlerim olumlu
    Konu Simba tarafından (03-05-2020 Saat 04:37 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kullanmaya başladım bile. Bayağı hızlı geldi bana

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı serefkh Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kullanmaya başladım bile. Bayağı hızlı geldi bana
    Gerçekten adamlar iyi iş cıkarmış ben pc ye ilk indirdim sasırıdm beklemiyordum cunki microsoftan böyle bir tarayıcı internet explorer ve eski edgeyi biliyoruz birde cep telefonlarınada yapmışlar chromenin tekelligini bitirir bu tarayıcı
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri