Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Ömer Döngeloğlu, corona virüs nedeniyle hayatını kaybetti

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Ömer Döngeloğlu, corona virüs nedeniyle hayatını kaybetti

Yeni tip corona virüs (Covid-19) teşhisi konulmasının ardından İstanbul'da Başakşehir Şehir Hastanesi'nde bir süredir tedavi gören İlahiyatçı-Yazar Ömer Döngeloğlu'nun (52) durumu ağırlaştı.

Yapılan müdahalelere rağmen bu sabah hayatını kaybeden Döngeloğlu'nun cenaze töreniyle ilgili bilgilerin gün içinde belirleneceği öğrenildi.
    CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN TAZİYE TELEFONU

Bu arada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ömer Döngeloğlu’nun vefatı dolayısıyla, oğlu Muhammed Döngeloğlu ile telefonda görüşerek taziyelerini iletti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmede, merhum Ömer Döngeloğlu’na Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diledi.

CUMHURBAŞKANLIĞI SÖZCÜSÜ KALIN'DAN BAŞSAĞLIĞI MESAJI

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da Twitter hesabından Ömer Döngeloğlu'nun vefatı dolayısıyla paylaştığı mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Koronavirüse yenik düşerek hayatını kaybeden Ömer Döngeloğlu hocamıza Allah'tan rahmet, keder-dide ailesine başsağlığı diliyorum. Mekanı cennet olsun.

Koronavirüsten vefat eden tüm vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Paniğe ve rehavete kapılmadan tedbirleri uygulayalım."

ÖMER DÖNGELOĞLU KİMDİR?

1968'de Tokat Zile'de dünyaya gelen Ömer Döngeloğlu, ilkokulu Zile Altunyurt İlkokulu'nda, orta eğitimini Zile İmam Hatip Lisesi'nde tamamladı. Daha sonra Sakarya Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'nden mezun olarak 1986-1996 yılları arasında memleketi Tokat'ta imam-hatiplik yaptı.

Kamuda uzun yıllar çeşitli idari görevlerde çalışan Döngeloğlu, İslam tarihi ve Siyer-i Nebi üzerine araştırma, inceleme, okuma ve gezi yazıları ile biliniyordu. Döngeloğlu, aynı zamanda ramazan aylarında televizyon programları hazırlayıp sunmuştu.

KAYNAK:NTV HABER
    - - - Mesaj Birleştirilmiştir - - -

KANAL 7 de programını begeniyle izliyordum allah mekanını cennet eylesin
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Allah rahmet eylesin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Omer hocaya allah rahmet eylesin. Ben sahur programlarinda ve persembe gunleri önden gidenler programlarini begeniyle takip ediyordum ama hayat bu yaşa falan bakmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Allah Rahmet Eylesin,mekanı cennet olsun.Ailesinin ve sevenlerinin başı sağolsun. Çok değerli bir hocamızı kaybettik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ALLAH rahmet etsin...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun işallah çok beğendiğim kaliteli beyefendi birisi idi çok üzüldüm.....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Mustafa karataş hoca sahurda 03.30 da omer hoca icin kanal 7 de giyabi cenaze namazi kildirdi allah kabul etsin omer hocaya allah mekanini cennet eylesin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri