Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Next Machina 3D 06-05-2020 Tarihli Yazılımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Warn Next Machina 3D 06-05-2020 Tarihli Yazılımı

Next Machina 3D Yazılımı V5631 06-05-2020 Tarihli Yazılımı

Yazılım Notları:

Youtube düzeltildi.
    VOD’da oynatılamayan videolar düzeltildi.
    Bulsat auto eklendi.
    Polaris eklendi.

YAZILIMI İNDİRMEK İÇİN Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Güncellemeyi cihaz üzerinden internetten güncelleme şeklinde şimdi yapabilirsiniz.

Konu Simba tarafından (07-05-2020 Saat 00:10 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

En sonunda geldi teşekkurler usta
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yazilimi denedim hemen youtube sorun yok vodlar guncellenmis yine power vu sistemine gecmek icin kumandadan INF tusundan power vu ya gecmek gerekiyor

Tesekkurler nexte bu konu hakkinda elestiriler cok yuksekti

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bulsat auto eklendı yazmışlar.39 daki bulsatlar acılmadı.yoksa başka uydudamı.bırde auto olması ıcın yapılacak bırsey varmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cevo35 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bulsat auto eklendı yazmışlar.39 daki bulsatlar acılmadı.yoksa başka uydudamı.bırde auto olması ıcın yapılacak bırsey varmı
    keyleri guncellendinmi ustad auto yapması için kanal üzerinden beklemen lazım galiba
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

keylerı ve softcamı tekrar guncelledım.hellassattakı planeta hd de cccamı ıptal ettım ama acılmadı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cevo35 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    keylerı ve softcamı tekrar guncelledım.hellassattakı planeta hd de cccamı ıptal ettım ama acılmadı
    Bende hellesat yok olsaydı denerdim üstad peki INF tusu basınca emu hizmeti standart tamı?
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bende hellesat yok olsaydı denerdim üstad peki INF tusu basınca emu hizmeti standart tamı?
    standard ustam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazılımı nereden ve nasıl indireceğiz. Selamlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

110 bulsat kanalında 6 tanesını açtı

- - - Mesaj Birleştirilmiştir - - -

Alıntı ademir59 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yazılımı nereden ve nasıl indireceğiz. Selamlar.
    uydu alıcısından guncelleyebılırsınız

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri